הוכרז: Microsoft Flight Simulator 2024; זמין ב-19 בנובמבר

לאוהבי הסימולטורים, מיקרוסופט הציגה אמש (ראשון, 09.06) את Microsoft Flight Simulator 2024 עם אפשרויות שלא נראו לעולם כמו: הטסת טיסות מסחריות, משימות הצלה, כיבוי שריפות ועוד. פשוט תצפו בטריילר המטורף!

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאוהדי הסימולטורים יש חדשות טובות: חברת מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה אמש (ראשון, 09.06) על תאריך השחרור של Microsoft Flight Simulator 2024 מאת אולפני Asobo. הסימולטור הבא של הדור הבא יושק ב-19 בנובמבר 2024 ל-Xbox ול-PC, אז התכוננו עם הצ’קליסטים ורישיונות הטייס שלכם.

תמונה: מיקרוסופט

בניגוד לסימולטור מ-2020, הגרסה החדשה לשנת 2024 חורגת מעבר לטיסה פשוטה. Microsoft Flight Simulator 2024 יאפשר לכם לנסות קריירות טייס שונות, כמו טייס חברות תעופה מסחריות, טייס הסעות VIP, משימות חילוץ והצלה, אמבולנס אווירי, חקלאות אווירית, פרסום אווירי, הובלת מטענים בהליקופטרים ואפילו כיבוי שריפות מהאוויר.

תמונה: מיקרוסופט

המשחק מדגיש גם את חוויית חקר העולם עם מצב צילום ייעודי ללכידת העולם המשתנה והמתקדם במשחק. בנוסף, לראשונה, יוכלו השחקנים להטיס כדורים פורחים וספינות אוויר.

תמונה: מיקרוסופט

Microsoft Flight Simulator 2024, שיושק ב-19 בנובמבר, הוא הפרק הבא בסדרת הסימולטורים של Microsoft. זהו הסימולטור השאפתני ביותר אי פעם, המיועד לנצל את הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הסימולציה, הענן, למידת מכונה, גרפיקה ומשחק. Microsoft Flight Simulator 2024 חורג מהפעלת המטוס בלבד; הוא יאפשר למשתמשים לרדוף אחרי חלומם לקריירה בתחום התעופה.

תמונה: מיקרוסופט

Microsoft Flight Simulator 2024 יהיה זמין למחשב, Steam, ו-Xbox Series X|S ב-19 בנובמבר. אם אין לכם את החומרה הנדרשת (הסימולטור דורש הרבה מאוד משאבים), Microsoft תאפשר לכם לשחק בענן באמצעות Xbox Cloud Gaming.

תמונה: מיקרוסופט

כמו כל המשחקים האחרים שהוכרזו באירוע Xbox Showcase היום, Microsoft Flight Simulator 2024 יהיה זמין למנויי Xbox ו-PC Game Pass מהיום הראשון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra