כללי1

רגע לפני השקת הדפדפן IE9: חברת Microsoft החלה בפרסום נרחב ברשת

רגע לפני השקת הדפדפן IE9: חברת Microsoft החלה בפרסום נרחב ברשת

בעוד כשבוע בדיוק, חברת Microsoft תערוך כנס בסן פרנסיסקו שבארה”ב, שם תחשוף לראשונה את הגרסא החדשה של הדפדפן “internet Explorer 9”. לפני פחות מחודש, חברת Microsoft שלחה הזמנה לעיתונאים לתאריך ה-15 לספטמבר, שם תחשוף ותשחרר החברה את גרסאת הבטא הראשונה של הדפדפן IE9.

בפוסט אשר פורסם כאן בבלוג, נחשפה תמונה באתר האינטרנט הרישמי של החברה ברוסיה, תמונת מסך של הדפדפן הבא IE9, עד כה לא ידוע האם הגרסא אשר ניתן לראות בתמונה היא הגרסא אשר תשוחרר, ואין לדעת אם זה העיצוב הנוכחי. בהודעה לעיתונות אשר שוחררה לא מזמן, אומרים ב-Microsoft כי הגרסא החדשה של IE9 תביא עימה פשטות ומהירות, וטוענת כי הדפדפן יהיה מהר יותר מ-Chrome, ובטוח יותר מ-FF ו-Opera. נאלץ להמתין לחשיפת גרסאת הבטא.

בימים האחרונים החלה החברה במסע קמפיין שיווקי באינטרנט, בעיקר באתרי הבית של החברה. אל תשכחו לסמן ביומנים – ה-15 לספטמבר. מסיבת העיתונאים תסוקר כאן בבלוג. וכמובן, לא אשכח לפרסם את הקישור להורדת גרסאת הבטא הראשונה של הדפדפן IE9.

ie9beautyad

אם מסתכלים ובוחנים את הבאנרים, החברה השתמשה בצבעים של Visual Studios 2010 ובמשחק צבעים בדומה לכיתוב בתוכנת ה-Zune. ממ.. מעניין..

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close