בזק מכריזה על ׳בזק Energy’ ומצטרפת לשוק החשמל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת בזק (Bezeq) בשותפות עם חברת PowerGen, הכריזו הבוקר על מותג חדש שמצטרף לתחרות בשוק החשמל המתחדש. שירות החשמל החדש, הממותג תחת השם ׳בזק Energy’, יציע למשתמשים אלטרנטיבה נוספת לחיסכון בחשבון החשמל.

מנתונים עולה כי רק 30,000 בתי אב עברו למתחרים של חברת החשמל. כשחקנית ותיקה בתחום התשתיות, בזק שמה לעצמה מטרה להוביל את שוק החשמל בישראל, עם דגש על חשמל מתחדש.

חברת PowerGen היא חברה המתעסקת בייצור ואגירת חשמל ועד כה סיפקה שירותי חשמל לעסקים קטנים באמצעות בזק. החיבור עם בזק מביא שותפות אסטרטגית שייתן ל-PowerGen גישה למאגר הלקוחות של בזק.

על פי השותפות, PowerGen תספק את החשמל עצמו בעוד בזק תנהל את כל האדמיניסטרציה, ביניהם תפעול שוטף באמצעות טכנאים, שירותי חיוב, ניהול ושימור לקוחות וכו.

מסקר שערכה בזק עולה כי מה שחשוב למשתמשים בשוק החשמל הוא בראש ובראשונה יציבות. אנשים רוצים שיהיה להם חשמל יציב. בנוסף משתמשים אמרו כי הדבר השני הכי חשוב הוא כמובן המחיר, שאליהם מצטרפים גם חוויית שירות טובה ויכולת חכמה לנהל את הדברים.

בזק תציע אפליקציה בה משתמשים יוכלו לראות את צריכת החשמל בצורה ברורה. גם ההצטרפות עצמה לרשת תהיה דיגיטלית באתר החברה. גם בצד המחיר בזק תציע מסלולים ייעודים על פי צרכי המשתמשים. באתר החברה יעלה סימולטור שיאפשר למשתמשים לבחור במסלול שמתאים להם.

מי יוכל להצטרף לחשמל של בזק Energy?

בתים עם מונה חכם יוכלו להצטרף בלי בעיה בעוד בתים עם מונה ״ישן״ יוכלו לבחור האם ללכת בתהליך להחלפת מונה, או להצטרף ב-1 ביולי עם המונה הנוכחי. האפשרות להצטרפות עם מונה מיושן יותר מגיע עם מחיר – בשל היעדר היכולת הטכנולוגית, הנתונים באפליקציית השימוש יתעדכנו בתדירות נמוכה יותר ותלויים בקריאות של חברת החשמל.

רק כדי להבהיר, השותפות בין החברות תפעל על גבי התשתית הקיימת של חברת החשמל, אך חברת PowerGen בעצם תזרים חשמל לרשת והכללית והוא ינותב ללקוחות החברה.

המחירים

למשתמשים הביתיים בזק Energy תציע שלושה מסלולי הנחות פשוטים:

  • כ-7 אחוז הנחה קבועים כל השבוע
  • כ-15 אחוז הנחה בימי חול משעה 7 בבוקר ועד 17:00 אחר הצהריים
  • כ-20 אחוז הנחה בימי חול משעה 23:00 עד בבוקר

גם משתמשים עסקיים יוכלו ליהנות מההנחה הקבועה של 7 אחוז בכל ימי השבוע או הצעת מחיר מותאמת לעסקים גדולים יותר.

לצד ההנחות במחיר, יצטרפו דמי שימוש חודשיים בסך 22 שקלים לפני מע״מ.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch