עדכון visionOS 2.0 – כל מה שאנחנו יודעים עד כה

אפל תחשוף את עדכון מערכת ההפעלה ה-visionOS 2.0 עבור משקפי ה-Vision Pro במהלך כנס המפתחים של אפל ב-WWDC 2024

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה לחשוף בכנס המפתחים השנתי שלה, WWDC 2024, את הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה שלה ל-Vision Pro, visionOS 2.0. הגרסה החדשה תכלול שיפורים ותוספות שנועדו לתת מענה לחוסר בפיצ׳רים ולשפר את חוויית המשתמשים בהשוואה לגרסה הראשונה.

מערכת ההפעלה visionOS \ תמונה: אפל

אחת התכונות המרכזיות של visionOS 2.0 תהיה שילוב גרסאות ייעודיות של האפליקציות מבית אפל, במקום שימוש בגרסאות המותאמות לאייפד כפי שהיה עד כה. השינוי הזה מבטיח ביצועים טובים יותר וניצול מיטבי של היכולות הייחודיות של Vision Pro. על פי שמועות, אפליקציות כמו Freeform ו-Pixelmator יזכו לתמיכה מלאה בעפרון של אפל (Apple Pencil) ותתווסף תמיכה בעכבר Bluetooth לשיפור חוויית השימוש.

Apple Vision Pro | תמונה: צילום מסך

העדכון החדש צפוי לכלול גם שיפורים נוספים בממשק המשתמש, תיקוני באגים, ושיפורים בביצועים כלליים, מה שיבטיח חוויית שימוש חלקה ונוחה יותר למשתמשים. התכונות החדשות יכללו גם תמיכה באווטרים מותאמים אישית בשם Personas, שיפורים באינטגרציה עם מק, ושדרוגים במערכת המעקב אחר עיניים וידיים.

Apple Vision Pro | תמונה: אפל

בנוסף, WWDC 2024 יכלול גם הכרזות על שדרוגים נוספים במערכות ההפעלה של אפל, כמו iOS 18 ו-iPadOS 18, שיכללו שיפורים ב-Siri, יצירת רשימות השמעה באמצעות בינה מלאכותית ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra