JLab JBuds Mini | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

סקירה: JLab JBuds Mini – סאונד חזק בגודל של מחזיק מפתחות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי
8
השורה התחתונה
לרכישה באתר Bconnect

האוזניות האלחוטיות JLab JBuds Mini הן בין האוזניות הקטנות ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. הן מיועדות למשתמשים שמחפשים פתרון נוח ונייד להאזנה למוזיקה, שיחות טלפון ושימוש יומיומי. עם חיבור Bluetooth 5.3, תמיכה בחיבור רב-נקודתי (Multipoint), ותכונת “Be Aware” שמאפשרת שמיעה של רעשי הסביבה בעת הצורך, האוזניות הללו מציעות סט תכונות מרשים למדי.

עיצוב ובנייה

אוזניות ה-JLab JBuds Mini מתאפיינות בעיצוב קומפקטי וקליל, שהופך אותן לניידות ונוחות לנשיאה בכל מקום. הן מגיעות עם קייס קטן ונייד שיכול להתחבר למחזיק מפתחות, מה שמקל על נשיאתן ביום-יום. האוזניות עצמן קטנות ונכנסות היטב לאוזן, מה שמבטיח נוחות גם בשימוש ממושך.

JLab JBuds Mini | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

העיצוב החיצוני כולל משטח רגיש למגע שמאפשר שליטה במוזיקה, שיחות ופקודות קוליות. עם זאת, המשטח הרגיש למגע עלול לגרום להקשות לא מכוונות בעת התאמת האוזניות באוזן, וזהו חיסרון שצריך לקחת בחשבון. למרות זאת, ממשק המשתמש נוח וברור.

JLab JBuds Mini | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

הקייס של ה-JBuds Mini עשוי פלסטיק ומרגיש מעט זול, אך הוא עמיד ושומר על האוזניות בטוחות. האוזניות מגיעות עם מספר מתאמים לאוזניים, מה שמאפשר התאמה אישית לפי גודל האוזן של המשתמש. האוזניות עצמן עמידות בפני מים ואבק (תקן IP55), מה שהופך אותן לאידיאליות לשימוש בזמן פעילות ספורטיבית או במזג אוויר משתנה.

איכות שמע וביצועים

האוזניות של JLab מציעות איכות שמע טובה ביחס לגודלן ומחירן. הסאונד הוא מאוזן ונעים, עם דגש על הבס והתדרים האמצעיים. המשתמשים יכולים להתאים את הסאונד באמצעות האקולייזר שנמצא באפליקציה של JLab, שם ניתן לבחור מתוך מספר פרופילים קיימים או ליצור פרופיל מותאם אישית לפי העדפה אישית. הבס חזק ומשמעותי, אך ייתכן שהוא אינו מספק עבור משתמשים שמחפשים סאונד עמוק ועשיר יותר.

JLab JBuds Mini | תמונה: צילום מסך

בזמן השימוש, האוזניות מספקות בידוד רעשים פאסיבי טוב, מה שמאפשר חווית שמיעה נעימה גם בסביבות רועשות. למרות שאין תמיכה בביטול רעשים אקטיבי (ANC), הבידוד הפאסיבי מספיק ברוב המקרים. עם זאת, בתנאים של רעש חזק במיוחד, ייתכן שהאוזניות לא יספקו את הרמה הנדרשת של בידוד

ה-JBuds Mini מציעות סאונד ברור וחד, עם יכולת טובה להפריד בין כלי הנגינה והקולות השונים בשירים. השמע נשאר איכותי גם בעוצמות גבוהות, אם כי בתדרים גבוהים במיוחד ניתן לשמוע לעיתים צלילים חדים ולא נעימים. באופן כללי, חווית השמיעה היא חיובית ומתאימה לרוב סוגי המוזיקה, מה שהופך את האוזניות לבחירה מצוינת עבור המשתמש הממוצע.

סוללה וזמן עבודה

חיי הסוללה של ה-JLab JBuds Mini הם כ-5.5 שעות להשמעה מתמשכת, עם סך של כ-20 שעות כולל הקייס. זמן הסוללה הוא ממוצע יחסית לאוזניות בגודל ובמחיר זה, אך מספיק לשימוש יומיומי רגיל. הקייס נטען באמצעות כבל USB-C, מה שמקל על תהליך הטעינה ומאפשר שימוש נוח.

JLab JBuds Mini | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

האוזניות תומכות בטעינה מהירה, כאשר טעינה של 15 דקות מספיקה לשעה של שימוש. זמן הטעינה המלא של הקייס הוא כשעתיים, והאוזניות עצמן נטענות במלואן בתוך 1.5 שעות. מדובר בזמני טעינה סבירים המאפשרים שימוש רציף ונוח באוזניות לאורך כל היום

באופן כללי, חיי הסוללה והטעינה המהירה של ה-JBuds Mini הופכים אותן לאוזניות פרקטיות לשימוש יומיומי. הן מתאימות למשתמשים שזקוקים לאוזניות שיכולות להיטען במהירות ולהיות מוכנות לשימוש בכל עת, מה שהופך אותן לבחירה מצוינת לשימוש בזמן נסיעות, עבודה או פעילות ספורטיבית

אפליקציה ותכונות נוספות

האפליקציה של JLab מציעה מגוון אפשרויות להתאמה אישית של האוזניות, כולל התאמת ה-EQ, מיפוי מחודש של הפקודות במגע והגדרות למצב “Be Aware”. האפליקציה קלה לשימוש ומאפשרת למשתמשים לשלוט באוזניות בצורה נוחה ומותאמת אישית. האפליקציה תומכת במגוון שפות אך עברית לצערנו היא לא אחת מהן.

JLab JBuds Mini | תמונה: צילום מסך

תכונת “Be Aware” מאפשרת למשתמש לשמוע את הסביבה דרך המיקרופונים של האוזניות, מה שמגביר את הבטיחות בשימוש במקומות ציבוריים או בזמן פעילות ספורטיבית. האפקט בהחלט טוב ומאפשר לשמוע את הסביבה אך עם זאת הוא לא עומד באותה רמת בהירות שמע של מותגי הפרימיום.

JLab JBuds Mini | תמונה: צילום מסך

האפליקציה כוללת גם מגבלות עוצמה מותאמות אישית, המיועדות לשמור על השמיעה ולמנוע נזק אפשרי כתוצאה מהשמעה בעוצמה גבוהה מדי. ניתן להגדיר מגבלות עוצמה שונות בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות של המשתמש, מה שמאפשר שימוש בטוח ונוח יותר באוזניות לאורך זמן

השורה התחתונה
8
הציון שלנו 8
שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch