תמונה: מיקרוסופט

קופיילוט אינסייד: אינטל חושפת את רשימת הדרישות של מיקרוסופט

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

כחלק מחזון ה-AI שקורם עור וגידים גם בתחום המחשבים האישיים, מיקרוסופט (Microsoft) פועלת עם היצרניות השותפות שלה כדי לאפשר את מחשבי העתיד למגוון רחב של משתמשים. עיקר הדרישות כוללות מערכת שמגיעה עם יחידת עיבוד עצבית (NPU), המעבדים וה-GPU העדכניים ביותר, וגישה ל-Copilot. מחשבי העתיד בין היתר יצטרכו גם את כפתור Copilot החדש, עליו הכריזה מיקרוסופט מוקדם יותר השנה.

בעוד מיקרוסופט לא מדברת באופן רשמי על הדרישות והתוכניות שלה בנוגע למחשבי ה-AI העתידיים, אינטל (Intel) דווקא כן משתפת על פרטים ודרישות אותן קיבלה ממיקרוסופט.

תמונה: אינטל

אינטל הודיעה כי תספק למפתחים וספקים קטנים ובינוניים של תוכנה, ערכות פיתוח מיוחדות המבוססות על אולטרה קור, יחד עם גישה לכלים ותמיכה טכנית שיאפשרו להם ליצור בקלות אפליקציות המנצלות בינה מלאכותית במטרה לסייע גם לחברות סטארט-אפ ומפתחים עצמאיים להצטרף למהפכת ה-AI.

כמו כן, אינטל תציע לספקי חומרה, כמו יצרניות של מחשבים, מסכים ורכיבים אחרים, את האפשרות להתאים את המוצרים שלהם לדרישות של מחשבי AI PC. הספקים יוכלו לבצע בדיקות עצמאיות ולקבל סיוע מהמהנדסים של אינטל במעבדות מיוחדות, כדי לפתח דורות מתקדמים של החומרה שתפעל בצורה מיטבית עם מעבדי אינטל ויישומי בינה מלאכותית. ספקית של מצלמות למחשבים, לדוגמה, תוכל להגיע למעבדה של אינטל ולעבוד עם מהנדסים על התאמת מצלמות עתידיות שיאפשרו זיהוי פנים משופר במחשבי AI.

שתפו כתבה