תמונה: סמסונג

סדרת הגלקסי S23 מקבלת את עדכון ה-OneUI 6.1 עם חידושי AI ועוד

סמסונג מבטיחה ומקיימת - החברה תשיק ב-28 במרץ את עדכון ה-OneUI 6.1 עבור סדרת הגלקסי S23 וכמעט עבור כל מכשיר סמסונג שיצא ב-2023 עם חידושי AI, שיפורים ועוד.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עם השקת סדרת הגלקסי S24, סמסונג (Samsung) הציגה יכולות בינה מלאכותיות חדשות עבור המכשירים המאפשרים סימון בעיגול לחיפוש (Circle To Search) בשיתוף עם גוגל, אפשרות לתרגם שיחה קולית לייב עם תרגום, עריכת תמונות ועוד.

תמונה: סמסונג

באירוע ההשקה של הגלקסי S24, אישרה סמסונג כי דגמי דגל נוספים של גלקסי יקבלו את אפשרויות הבינה המלאכותית של גלקסי בעתיד, אך לא ציינה תאריך מדויק.

“חיפוש מעגלי” מגיע לדגמי הדגל של גלקסי S23, ל-Galaxy S23 FE ולדגמי גלקסי Z Fold 5 ו-Flip 5 באמצעות עדכון One UI 6.1. על פי סמסונג, הפצת העדכון תוכנה תחל ב-28 במרץ.

תמונה: סמסונג

בנוסף, גרסאות ה-Wi-Fi של טאבלטים Galaxy Tab S9 Ultra‏, Tab S9 Plus ו-Tab S9 יקבלו את עדכון One UI 6.1 אף הם. מלבד “חיפוש מעגלי”, כלי ה-AI של גלקסי תביא גם תכונות כמו תרגום בזמן אמת, עריכה גנרטיבית וסיוע בצ’אט לסמארטפונים ולטאבלטים אלה.

תמונה: סמסונג

“תרגום בזמן אמת” מציע תרגום דו-כיווני לשיחות טלפון באמצעות אפליקציית הטלפון של סמסונג. התרגום כולל גם כתוביות בזמן אמת. עם “עריכה גנרטיבית” תוכלו לערוך את התמונות שלכם באמצעות בינה מלאכותית גנרטיבית. אתם יכולים להסיר אנשים וחפצים ולמלא את הרקע. בינתיים, “סיוע בצ’אט” מציע תרגומים, תיקוני דקדוק והצעות סגנון באפליקציות שונות, כל עוד אתם משתמשים במקלדת של סמסונג.

תמונה: סמסונג

בדומה לטלפונים מסדרת גלקסי S24, תכונות ה-AI של גלקסי זמינות בחינם במכשירים התומכים המוזכרים לעיל. אולם, סמסונג מציינת בהודעה לעיתונות כי המשתמשים יהנו ללא תשלום עד לסוף שנת 2025, אז החברה מתכוונת לגבות תשלום חודשי עבור שירותים אלו ואחרים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra