תמונה: 9to5mac

אפליקציית טסלה עבור אפל ווטש: מה אנחנו יודעים עד כה

אם יש דבר יותר מתסכל זה לשכוח את הכרטיס לטסלה ולהיות בלי סוללה באייפון; מדובר בסיוט של כל בעל רכב טסלה שלצערנו עד כה אין אפליקציה לאפל ווטש. מאסק בתגובה - בפיתוח.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בעלי טסלה עשויים בקרוב לשלוט ברכב שלהם באמצעות שעון אפל ווטש, לפחות אם להאמין לאילון מאסק.

בתגובה לשאלה ברשתות החברתיות לגבי האפשרות שטסלה (Tesla) תוסיף תמיכה באפל ווטש, מאסק ענה: “בטח.”

https://twitter.com/dani_elle831/status/1763707499239121086

עדיין לא ברור האם טסלה אכן תיישם את הפיצ’ר הזה. אין לוח זמנים מתי האפליקציה עשויה להיות זמינה. למעשה, נראה כאילו זה לא היה משהו בתכנון עד שמאסק הגיב לפוסט ספציפי זה ברשתות החברתיות.

אפליקציית טסלה האידאלית עבור אפל ווטש תאפשר לבעלי טסלה לפתוח את הרכב שלהם ולעשות דברים כמו קביעת טמפרטורה מראש, הפעלה/ביטול של מצב שומרSentry mode, התנעה מרחוק ועוד. אבל שוב, טסלה לא אישרה שום דבר לגבי מה לצפות בפועל.

קונספט אפליקציית Tesla לאפל ווטש \ תמונה: Naher94/Reddit

כך או כך, אפליקציית טסלה עבור אפל ווטש כבר באיחור ניכר. ישנן מספר אפליקציות צד שלישי ב-App Store שמביאות את השליטה בטסלה לאפל ווטש, כולל Tessie ו-Stats.

תמונה: טסלה

בעלי טסלה גם ביקשו מהחברה לאמץ את תכונת “Live Activities” באייפון כדי להציג את התקדמות הטעינה של הרכב שלהם, אבל אין מידע לגבי האם זה באמת יקרה. ריוויאן, החברה המתחברה של טסלה הוסיפה תמיכה בתכונה הזו בחודש שעבר. ריוויאן גם ציינה בשנה שעברה שהיא עובדת על אפליקציה של “אפל ווטש כמפתח”.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra