CMF Buds & Neckband Pro | תמונה: יח"צ, Nothing

הוכרזו: CMF Buds ו-Neckband Pro – אוזניות חדשות מבית מותג המשנה של Nothing

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לצד מכשיר ה-Nothing Phone (2a), מותג CMF, מותג המשנה של Nothing, המיובא לישראל על ידי רשת באג, חושפים ​​היום את Buds ו-Neckband Pro.

“CMF מתחילה חזק בשנת 2024 עם הצגת Buds ו-Neckband Pro”, אמר אקיס אוונגלידיס, מייסד שותף של Nothing. “אנחנו לא מאטים את המשימה שלנו לדמוקרטיזציה של עיצוב נהדר במחיר נמוך יותר. סדרת המכשירים האחרונה שלנו מספקת סאונד עוצמתי במחיר משתלם עם אסתטיקה מלוטשת”.

CMF Buds – חזקות בתחומן בביטול רעשים

עם עומק של 42dB ורוחב פס של עד 2900 הרץ, אוזניות CMF Buds חוסמות את הרעש ומפעילות אותו מחדש דרך Transparency Mode. ארבעה מיקרופונים באיכות HD עובדים עם Clear Voice Technology ואלגוריתם מתקדם להפחתת רעשי רוח כדי להבטיח שיחות חדות וברורות.

CMF Buds | תמונה: יח”צ, Nothing

דרייבר ביו-סיבי 12.4 מ”מ

מוצרי CMF מעוצבים עם רכיבים אקוסטיים משופרים וטכנולוגיית Ultra Bass 2.0 כדי לספק סאונד רחב המתפרש על בס עמוק. האוזניות מספקות גם תווים מאוזנים בטווח הביניים וטרבל משופר דיגיטלית באמצעות טכנולוגיית התיקון המוגנת בפטנט של Dirac Opteo, המצוידת בחמש הגדרות EQ פופולריות המותאמות לסגנונות מוזיקה שונים.

CMF Buds | תמונה: יח”צ, Nothing

סוללה

משתמשים יכולים ליהנות עד שמונה שעות של האזנה ללא הפסקה בטעינה בודדת או להאריך את האזנה, עם זמן השמעה עד 35.5 שעות באמצעות נרתיק הטעינה. טעינה מהירה של עשר דקות תאפשר 6.5 שעות האזנה הודות לסוללה הגדולה של 45 מיליאמפר/שעה בכל אוזנייה, וסוללת 460 מיליאמפר/שעה במארז.

CMF Neckband Pro – אוזניות צוואר ANC היברידיות עם 50dB

ה-CMF Neckband Pro מצוידות בערכת שבבים הטובה מסוגה וחמישה מיקרופונים HD המספקים ביטול רעשים איכותי של עד 50dB. עם טווח תדרים רחב, הן מתאימות באופן אינטואיטיבי לרעשי הסביבה, עם שלוש הגדרות להאזנה משופרת. שיחות צלולות מוגברות על ידי אלגוריתם ביטול רעשים בינה מלאכותית שנבדקה עם למעלה מ-30 מיליון דגימות סאונד. מצב שקיפות מכניס צליל מבחוץ לפי דרישה.

CMF Neckband Pro | תמונה: יח”צ, Nothing

משתמשים יכולים לשלוט על הסאונד שלהם תוך כדי תנועה עם החוגה החכמה, המאפשרת לכל אחד להתאים, ללא מאמץ, את עוצמת הקול, לנגן/להשהות או לדלג על רצועות, או לשלוט בביטול רעשים אקטיבי בסיבוב מהיר או לחיצה. הודות לדירוג עמידות למים, זיעה ואבק IP55, אפשר להתאמן איתן ללא קשר לתנאי מזג האוויר.

אולטרה בס ואפקט שמע מרחבי

CMF Neckband Pro בנויות עם דרייבר בגודל 13.6 מ”מ ותא אחורי של 0.27 סמ”ק כדי לשפר את עומק הבס ללא עיוותים. הבס מוגבר על ידי Ultra Bass Technology 2.0 – עם חמש רמות מתכווננות באפליקציית Nothing X – שמזהה אותות מוזיקה בזמן אמת בזמן שאתם מאזינים לאפקט בס ברור יותר. מעבד הדגל מבטיח אפקט אודיו מרחבי, מקרין סאונד שאתם יכולים להרגיש ומחייה סרטים ומשחקים במלואם.

CMF Neckband Pro | תמונה: יח”צ, Nothing

סוללה

האוזניות מופעלות על ידי סוללה של 220 מיליאמפר/שעה שמספקת ביצועים חזקים. משתמשים יכולים לחוות 37 שעות של השמעה ללא הפסקה או טעינה מהירה למשך 10 דקות להאזנה למשך 18 שעות (עם ANC כבוי).

מחיר וזמינות

האוזניות יהיו זמינות לרכישה דרך רשת באג, יבואנית מוצרי Nothing (ומותגי המשנה שלה) בישראל, בצבעים שחור וכתום. מחיר ה-CMF Buds יעמוד על 199 שקלים ואילו אוזניות הצוואר, Neckband Pro יימכרו ב-189 שקלים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch