תמונה: סמסונג

עדכון One UI 6.1 יביא את Galaxy AI למכשירי סמסונג נוספים

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

סמסונג (Samsung) אלקטרוניקס הכריזה על עדכון משמעותי, One UI 6.1, המתמקד בהרחבת יכולות ה-Galaxy AI. העדכון, המיועד להנגיש את יכולות הבינה המלאכותית לעוד משתמשים, יגיע אל מכשירי Galaxy נוספים בהדרגה ויצטרפו אל סדרת ה-Galaxy S24 שהוכרזה לאחרונה.

בינה מלאכותית להמונים

בעדכון החדש המשתמשים ייחשפו בין היתר לאפשרות החיפוש האינטואיטיבי עם Circle to Search, תכונת ה-Note Assist המאפשרת ליצור פורמטים, סיכומים ותרגומים להערות שלכם, המרה פשוטה של קול לטקסט עבור דברים כמו הקלטת ישיבות באמצעות Transcript Assist.

תמונה: סמסונג

העדכון יביא איתו גם כלים כמו Generative Edit המספק אפשרות לשנות בקלות את גודלם, מיקומם או תיקונם של אובייקטים בתמונות, Edit Suggestion שעוזר לשפר ולעצב תמונות במהירות, וכן גם Instant Slow-mo המוסיף אוטומוטית מספר פריימים נוספים לסרטונים ברזולוציה נמוכה, כדי ללכוד רגעים דינמיים באופן מיידי.

תמונה: סמסונג

Generative Edit, Edit Suggestion ו-Instant Slow-mo להתאמות פשוטות של תמונות ווידאו. עדכון ה-One UI 6.1 מכוון להגביר את חוויית התקשורת, היצירתיות והיצירתיות עבור משתמשי Galaxy.

המכשירים שיקבלו ולוח הזמנים

סדרת ה-Galaxy S23, ה-S23 FE, Z Fold5, Z Flip5, וסדרת ה-Tab S9 יהיו המכשירים הראשונים לקבל את עדכון One UI 6.1. העדכון ישפר חוויות משתמש דרך שילוב של טכנולוגיות AI במכשיר ובענן.

תמונה: סמסונג

עדכון One UI 6.1 מתוכנן להתחיל להיות זמין מסוף מרץ. המטרה היא להביא את חוויית ה-Galaxy AI למעלה מ-100 מיליון משתמשי Galaxy עד סוף 2024.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch