אייפון 16? \ תמונה: MacRumors

דיווח: תמונה של רכיב המצלמה חושף מערך אנכי באייפון 16

אפל אומנם תציג את סדרת האייפון 16 רק בעוד מספר חודשים, אך תמונות ראשונות של מספר רכיבים דלפו לרשת. רכב המצלמה מציג מצב אנכי, מה שיאפשר צילום וידאו מרחבי (Spatial Video) לא רק בדגמי הפרו

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

תמונה שפורסמה על ידי המדליף Majin Bu ברשתות החברתיות טוענת להציג את מודול המצלמה של האייפון 16, הדגם הבא של אפל (Apple) שטרם הוכרז. התמונה חושפת מערך מצלמות אנכי, שונה מהמערך האלכסוני הקיים באייפון 15.

מערך הצילום באייפון 16 \ תמונה: Majin Bu X

ל-Majin Bu היסטוריה מעורבת מבחינת אמינות דיווחים, אך שמועות קודמות כבר ציינו אפשרות של מצלמות אנכיות באייפון 16. הדיווח הראשון הגיע מ-Unknownz21, מדליף אמין יותר, במאי 2023. בהמשך, הדמיות שהופצו בדצמבר הציגו מערך אנכי דומה.

קונספט – אייפון 16

הסיבה האפשרית לשינוי היא שיפור יכולות צילום הווידאו המרחבי (Spatial Video). כיום, תכונה זו זמינה רק באייפון 15 Pro, והיא מאפשרת צילום וידאו תלת-ממדי שניתן לצפות בו באמצעות משקפי Apple Vision Pro. מערך אנכי עשוי לאפשר לכידת צילום ווידאו מרחבי טוב יותר.

חשוב לציין שמדובר בשמועות בלבד, ואפל טרם אישרה רשמית את השינוי. עם זאת, ריבוי הדיווחים ממקורות שונים מגביר את האמינות של השמועה. אפל תציג את סדרת האייפון 16 והאייפון 16 פרו בחודש ספטמבר הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra