הסקירה של צוקרברג ל-Vision Pro \ תמונה: צילום מסך, מטא ואפל

צוקרברג אחרי שניסה את ה-Vision Pro של אפל: ״מטא קווסט 3 טוב בהרבה, נקודה״

זה לא קורה בכל יום בו מנכ״ל החברה לוקח את המוצר המתחרה לסקירה, אבל מארק צוקרברג החליט לסקור את ה-Vision Pro של אפל וחזר עם תובנות ״הרזולוצייה והמעקב עם העיניים מלהיב, אבל ה-Meta Quest 3 הרבה יותר טוב מכל בחינה״

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מארק צוקרברג, מנכ”ל Meta, טוען שה-Quest 3 של Meta הוא מוצר טוב יותר מה-Vision Pro של Apple “ברוב המקרים”.

תמונה: Meta

בסרטון ששיתף בפרופיל האינסטגרם שלו, צוקרברג אמר שהוא בדק את ה-Vision Pro של Apple במשך מספר ימים. לדבריו, למרות שה-Vision Pro מכיל חומרה מרשימה, הוא מאמין שה-Quest 3 של Meta יכול לעשות את אותם הדברים במחיר הרבה יותר נמוך.

צוקרברג מציין שהמוצר שלו לא רק קל יותר, אלא גם מציע שדה ראייה רחב יותר ואינו מחייב חוטים בזכות הסוללה המובנית. הוא מסכים שהתצוגה ברזולוציה גבוהה של Vision Pro וחיישני מעקב אחר העיניים הם “נחמדים מאוד”, אך זה מגיע כתמורה על נוחות וארגונומיה של המכשיר. בסרטון, צוקרברג מציין גם ש-Meta תביא חיישני מעקב אחר העיניים למוצרי Quest בעתיד. האם נזכה עוד השנה ל-Meta Quest 4?

Apple Vision Pro | תמונה: אפל

אספקט נוסף של Vision Pro שצויין על ידי המנכ”ל הוא ה-App Store. צוקרברג מציין שאין הרבה אפליקציות שמנצלות את החומרה של Vision Pro שזמינה כרגע, בעוד של-Meta Quest כבר יש ספרייה “הרבה יותר עמוקה” של תוכן מרהיב ומשחקים.

חנות האפליקציות ה-App Store ב-Vision Pro \ תמונה: אפל

אפל באופן מפתיע, הודיעה מוקדם יותר היום (רביעי, 14.02), כי חנות האפליקציות האפסטור מונה כעת 1000 אפליקציות המותאמות ל-Vision Pro.

אף על פי שמחיר ה-Vision Pro של Apple הוא $3,499, מחיר ה-Quest 3 של Meta הוא $499.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra