פיל ספסנר ראש חטיבת אקסבוקס \ תמונה: מיקרוסופט
פיל ספסנר ראש חטיבת אקסבוקס תמונה: מיקרוסופט

סמנו ביומנים: מנהלי Xbox יחשפו את התוכניות העסקיות ב-15 בפברואר

בשבוע שעבר צייץ פיל ספסנר ראש חטיבת Xbox במיקרוסופט כי החברה תחשוף את התוכניות העסקיות העתידיות. על פי הערכות, החברה תשיק את המשחקים הבלעדיים שלה לפלטפורמות שונות כמו ה-PS5 והנינטנדו סוויץ׳ וכו. האירוע יערך ב-15 בפברואר בשעה 22:00 שעון ישראל

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) מאשרת כי תשדר פרק מיוחד של הפודקאסט הרשמי של Xbox ביום חמישי, 15 בפברואר, שם יגלו מנהלי ה-Xbox הבכירים שלה את “התוכניות העסקיות של Xbox לעתיד״.

תמונה: מיקרוסופט

תוכנית הפודקסט של Xbox תשודר בוידאו בשידור חי בערוץ הרשמי ביוטיוב בשעה 22:00 שעון ישראל.

המנכ”ל של Microsoft Gaming, פיל ספנסר, נשיאת תוכן ותחומי משחקים במיקרוסופט, מאט בוטי, ונשיאת Xbox, שרה בונד, יהיו נוכחים באירוע. היו שמועות רבות, דליפות לכאורה וספקולציות לגבי מה שספנסר, בוטי ובונד עשויים לחשוף כחלק מההצגה המיוחדת הזו.

המשחק Starfield בדרך ל-PS5?

יש הטוענים שמיקרוסופט תאפשר לחלק ממשחקי ה-Xbox וה-PC הבלעדיים שלה להפוך להיות זמינים בפלטפורמות משחקים אחרות באופן כללי, ובמיוחד בקונסולת PlayStation 5 של סוני.

שמועות אחרות בכל הנוגע להפסקת פיתוח קונסולות המשחקים ה-Xbox הופרכה בשבוע שעבר על ידי פיל ספסנר עצמו, שאמר באספת העובדים האחרונה ״כי החברה לא מתכוונת להפסיק לפתח קונסולות ה-Xbox״.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra