טים קוק מנכ״ל אפל חושף ״נציג את התשובה שלנו ל-AI בהמשך השנה״

אמש (חמישי, 01.02) ערכה אפל את תוצאות הרבעון הראשון של 2024, אז חשף טים קוק מנכ״ל החברה כי בהמשך השנה, חברת אפל תציג את התשובה שלה בכל הקשור לבינה מלאכותית (AI) יחד עם עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 18.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

טים קוק, מנכ”ל אפל (Apple), רמז אמש (חמישי, 01.02) בשיחת תוצאות הרבעון הראשון של 2024, כי החברה צפויה לחשוף פונקציות AI חדשות “בהמשך השנה”. ההערות מגיעות על רקע שמועות על כך שאפל עובדת על שיפורים משמעותיים בתחום הבינה המלאכותית עבור iOS 18, מערכת ההפעלה הבאה של האייפון.

טים קוק מנכ״ל אפל \ תמונה: אפל

“יש לנו כמה דברים ממש מגניבים בדרך”, אמר קוק בכל הקשור לתוכניותיה של אפל בתחום ה-AI. “אנחנו ממש נרגשים מזה ואני חושב שגם הלקוחות שלנו יהיו”. קוק לא סיפק פרטים נוספים על ההכרזות הצפויות, אך אמר שהן יגיעו “בהמשך השנה”.

סירי ב-iOS 18 \ תמונה: קונספט upintheozone

דיווחים אודות מערכת ההפעלה ה-iOS 18 החלו כבר לפני מספר ימים, אז פרסם מארק גורמן מבלומברג כי iOS 18 יהיה העדכון הגדול ביותר לאייפון מזה שנים. החברה מתכוונת לעדכן את נראות המערכת והוספה של פיצ׳רים בכל הקשור לבינה מלאכותית עם התמקדות בעוזרת הקולית סירי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra