אפל תשיק אייפדים ומחשבי מק חדשים במרץ הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

האירוע הראשון לכבוד 2024 מבית היוצר של חברת אפל (Apple) צפוי להערך בחודש מרץ הקרוב. אז תכריז אפל על סדרת האייפדים ומחשבי מק חדשים.

מקבוק אייר 13 ו-15 עם מעבד ה-M3

אל תצפו לשינוי עיצובי או דבר יוצא דופן, סדרת המחשב הקל והדק של אפל ה-MacBook Air יקבלו את מעבדי ה-M3 החדשים של אפל. וזהו. לא צפויים שינויים מיוחדים וגם בטח לא עדכון לעיצוב של המחשב המוזל של אפל.

אייפד פרו חדש חדש

מזה שנים שאנחנו מחכים לאפל שתרענן קצת את העיצוב של האייפד פרו. על פי גורמן, אפל תחשוף עיצוב רענן לסדרת האייפד פרו, שלראשונה יגיעו עם מסך בטכנולוגיית OLED ויציע את המצלמה הקדמית שתזוז לצידו של האייפד, דבר אשר התבקש רבות על ידי קהילת המשתמשים בשנים האחרונות.

גם כאן, אפל צפויה לעדכן את המעבדים בסדרת הפרו, ואלה יציעו את סדרת מעבדי ה-M3. ואם כבר מדברים על חומרה, אנו עדים לכך כי קוד המקור של iOS 17.4 מגלה לנו לא מעט על החומרה החדשה שצפויה לצאת יחד עם סדרת האייפדים.

העיפרון החכם, ה-Apple Pencil דור 3 אף הוא יקבל שדרוג שיאפשר למשתמש להחליף את הראשים לכאלה עם יותר אפשרויות. כמו כן, וכפי שכבר הדלפנו בבלעדיות בעבר, אפל לראשונה תאפשר למצוא את העיפרון החכם דרך אזור החפצים ב-Find My.

לא רק פרו, אייפדים ועוד

אפל צפויה להשיק את האייפד אייר ולהגדיל את המסך לגודל של 12.9״ אינץ׳, דבר שיאפשר למשתמשים לרכוש אייפד עם מסך גדול יותר אבל בלי כל היכולות של ״הפרו״. זה כנראה יגיע עם מעבד ה-A17 הביוניק מהאייפון, ולא יזכה לקבל את מעבד ה-M3 שזה יהיה בלעדי לסדרת הפרו.

הכרזה וזמינות

הערכה שלנו, אפל תערוך את אירוע האייפדים בתחילת חודש מרץ, אז תשיק החברה את עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 17.4 שכולל את האפשרות להתקנת אפליקציות וחנויות אפליקציות שונות, החלפת דפדפן ספארי בתור דפדפן ומנוע אחר, פתיחת ה-NFC לשימוש בארנקים אחרים ועוד.

לאפל יש עד ה-7 במרץ להשיק את העדכון, כך שאנו מעריכים כי החברה תנצל את הזמן להזיז את הפוקוס דווקא מהתוכנה לחומרה החדשה שתחשוף החברה. הזמינות של המוצרים תהיה כנראה בין אמצע לסוף חודש מרץ.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra