אפליקציות

הדפדפן SkyFire בדרך למכשירי ה-iOS

SkyFire

הדפדפן SkyFire בדרך למכשירי ה-iOS

אחרי opera mini, עכשיו אולי יגיע התור של SkyFire? הדפדפן נשלח לאישור לחנות ה-App Store של חברת Apple לאישור. מדובר בדפדפן בעל יכולות גבוהות משל דפדפנים אחרים בשוק, הדפדפן מסוגל להציג תכני פלאש מבלי שיהיה מותקן במכשיר התוסף עצמו. כך שניתן יהיה לצפות בתכני פלאש במכשירי ה-iOS.

החברה יצאה בקמפיין מאוד מינימלי, ולא בדומה למה שחברת opera עשתה עם ה-opera mini, אשר כזכור אושר על ידי חברת Apple וזמין להורדה מזה מספר חודשים.

אין ספק שאם הדפדפן SkyFire יאושר בחנות ה-App Store, תהיה זאת חגיגה של ממש. הדפדפן SkyFire זמין לפלטפורמות ה-Andriod, Symbian ו- Windows Phone.

מעוניינים להיות הראשונים אשר יזכו להוריד ולשמוע על האישור של הדפדפן SkyFire? החברה העמידה עמוד חדש ברשת החברתית ה-Facebook העונה לשם “GetSkyfire.iPhone”. העמוד זמין בכתובת: http://www.facebook.com/GetSkyfire.iPhone

SkyFire 2.0 למכשירי ה-iOS, יאושר או לא יאושר?

 

אם וכאשר הדפדפן יאושר, אעדכן את הפוסט עם לינק להורדה.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close