הטריילר הראשון ל-GTA 6 שוחרר; צפי יציאה במהלך 2025

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת רוקסטאר גיימס שחררה היום (רביעי, 4 בדצמבר) את הטריילר הראשון ל-Grand Theft Auto 6, המשחק הבא בסדרת משחקי הפשע המצליחה. הטריילר, שאורכו 91 שניות, חושף את עלילת המשחק ואת העובדה שהוא יתרחש בוויס סיטי, עיר הבדיונית המבוססת על מיאמי של שנות ה-80.

GTA 6 \ תמונה Rockstar Games

הטריילר מתחיל עם שתי דמויות ראשיות, מיי וטרוי, המגיעות לוויס סיטי כדי להתחיל חיים חדשים. מיי היא עוזרת אישה צעירה וממולחת, בעוד שטרוי הוא חייל לשעבר עם עבר מורכב. השניים נאלצים להתמודד עם עולם הפשע הקשה של העיר, כאשר הם מנסים לשרוד ולבנות לעצמם עתיד טוב יותר.

הטריילר מציג גם את וויס סיטי עצמה, שנראית יפהפייה ומפוארת. העיר מלאה בחיים, עם מגוון רחב של דמויות, מכוניות, אופנועים ובניינים.רוקסטאר גיימס הודיעה כי העיר תהיה גדולה ומפורטת יותר מכל עיר שראינו בעבר בסדרה.

אתם לא טועים ולא התעוררתם בעתיד, הטריילר הראשון בסדרה היה אמור לצאת היום (שלישי, 05.12), אך הוא הודלף בשעות הצהריים ברשת החברתית X (טוויטר לשעבר), והורד רק לאחר חצי שעה שהיה באוויר, ואף גרם לחסימת המשתמש לצמיתות. ברוקסטאר הבינו את הנזק, והחליטו להוציא את הטריילר יממה לפני.

תאריך היציאה של המשחק טרם פורסם, אך הוא צפוי לצאת בשנת 2025. על פי רוקסטאר, המשחק יגיע לקונסולות המשחקים PS5 של סוני ואל ה-Xbox X|S של מיקרוסופט. פרטים אודות שחרור למשתמשי ה-PC לא פורסם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra