גוגל עושה ChatGPT: מוסיפה אפשרות התקנת תוספים לבארד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) משיקה היום (רביעי, 20.09) את האפשרות להתקין תוספים עבור צ׳אט הבינה המלאכותית בארד.

התוספים שזמינים להתקנה כבר עכשיו הם כמובן של גוגל: יוטיוב, וורקספייס (הכולל את ג׳ימייל, גוגל דרייב, דוקס ועוד), גוגל מפות, גוגל מלונות וגוגל טיסות. מדובר בסנונית ראשונה ואנו מאמינים כי בעתיד הלא כל כך רחוק, גוגל תאפשר להתקין תוספים חיצוניים שהם לאו דווקא של גוגל עצמה.

למשל, אם תרצו לחפש עבור טיסה מישראל לדובאי בין תאריכים מסוימים ולבקש המלצה על מלונות בעיר, בארד הבינה המלאכותית של גוגל ידע לתת לכם את הטיסות והמלונות שביקשתם בין אותם התאריכים. דוגמה נוספת, אם תרצו לחפש עבור מדריך של כיצד להחליף את ידית הדלת, בארד ידע להציג עבורכם מדריך כתוב ואפילו המלצה של סרטוני וידאו ישירות מיוטיוב.

גוגל מוסיפה התממשקות מלאה עם חשבון הגוגל שלכם, מעתה ניתן יהיה לאשר לגוגל להיכנס אל תיבת המייל, הקבצים בדרייב או המצגת האחרונה שעבדתם עליה, ולבקש מבארד עזרה עם הוספת נתונים למסך, הוצאה של אימיילים הקשורים לנושא מסוים או של נמען, אפשרות מציאת תאריכים ובקשת הזמנת טיסות ומלונות של אותו אירוע. למשל, אם אנו נגיע ל-CES, נבקש מבארד שיחפש את אישור ההזמנה במייל ונבקש ממנו לחפש עבורנו את הטיסות והמלונות של אותם התאריכים.

כמו כן, הצ׳אט בינה מלאכותית בארד יאפשר לכם כעת לבדוק אם התשובות שקיבלתם אכן עונות על ידי לחיצה על כפתור החיפוש של גוגל. אם התוצאות של בארד וגוגל לא יהיו דומות, בארד יעדכן את התשובה שקיבלנו על ידי הוספה בצבע האדום המדגיש את תוצאות החיפוש של גוגל עם אפשרות קבלת קישורים למקורות.

הידעתם? ניתן לשתף את השיחה השלמה או רק תשובה שקיבלנו מבארד עבור מכר או חבר. אך כעת, גוגל מאפשרת למקבל הקישור להמשיך את השיחה עם בארד מבלי הצורך לשאול את השאלה או הבקשה מחדש. כך שניתן יהיה לקבוע מסלול טיולים יחדיו ולקבל המלצות על מקומות שחובה לבקר, מתי להימנע מהפקקים ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra