צפו: אפל מצלמת את הפרסומת לאייפון 15 במקסיקו

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בעוד פחות מחודש ימים זה קורה: חברת אפל (Apple) תחשוף את סדרת האייפון 15 באירוע הכרזה שיערך בין התאריכים ה-12 ל-13 בספטמבר. ההזמנה לאירוע צפויה לצאת בכל יום.

אייפון 15 קונספט \ צילום: 9to5mac

כחלק מאירוע ההכרזה, אפל מצלמת בכל שנה את הפרסומות שאלה יקדמו את האייפונים החדשים. והשנה לא שונה משנים קודמות, אפל החלה בצילום סרטון בו היא מציגה את סדרת האייפון 15 והחידושים בחנות במקסיקו סיטי, בדיוק כפי שעשתה בשנה שעברה. גם בסרטון החדש, אפל משתמשת באותו השחקן שזה נצפה מחוץ לחנות אפל במקסיקו סיטי, שם החלה החברה בצילומים.

בימים אלו החנות במקסיקו סיטי סגורה לכניסה לרוכשים, כאשר שם נערכים הצילומים לסרטון ההסברה השנתי של סדרת האייפון 15.

צפו: אפל מצלמת את סרטון ההסברה של האייפון 15

@crismxrtinez

😱📱 ¡Hoy pude ver cómo grababan el “comercial del iPhone 15” en CDMX! #comercial #applestore #cdmx #crevoo #crisapple #grabacion #iPhone15 #iPhone15Pro #mexico

♬ original sound – Cris Martínez

זאת לא הפעם הראשונה שאפל מצלמים פרסומות במקסיקו, קטע הכניסה באירוע המפתחים השנתי ה-WWDC 2023, הפרסומת לאייפון 14 בצבע צהוב ופרסומות נוספות אף הן צולמו ברחובות מקסיקו סיטי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra