וואטסאפ רק למשתמשי ה-Wear OS ֿ\ צילום: WhatsApp

אל תצפו לאפליקציית WhatsApp לשעון האפל ווטש בזמן הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) שוחררה לפני מספר שבועות לראשונה לשעונים החכמים המבוססים מערכת ההפעלה ה-Wear OS של גוגל.

כפי שנחשף לראשונה בכנס ה-Google I/O \ צילום: WhatsApp

מוקדם יותר היום, שלישי (07.08) השתתפנו בשאלות ותשובות שערך אתר ההדלפות WABetainfo בטוויטר (X). שם שאלנו האם בוואטסאפ עובדים על פיתוח של האפליקציה למשתמשי האפל ווטש, והתשובה היא – לא. לפחות לא כרגע.

קונספט וואטסאפ לאפל ווטש \ צילום: IGB

על פי המקור, האפליקציה עדיין לא בבנייה וגם הוכחות לכך בקוד המקור לא נחשפו נכון לכתיבת שורות אלו. אך הדברים עלולים להשתנות ובאווטסאפ מתישהו יחליטו להרים את הכפפה ולהשיק את האפליקציה שכל משתמש אפל ווטש רוצה, והיא אכן וואטסאפ.

לא רק לאפל ווטש, האפליקציה לאייפד אומנם כבר מוכנה מזה שנים ארוכות, אך בוואטסאפ עדיין מנועים מלשחרר אותה לציבור הרחב או בכלל למשתמשי הבטא, שעד היום לא קיבלו את הגישה אליה. אך ב-WABetainfo טוענים כי האפליקציה מוכנה, והיא צפויה כנראה להשתחרר בעתיד הקרוב.

אז אם חשבתם שהשקת וואטסאפ למשתמשי ה-Wear OS תשנה משהו למשתמשי האפל ווטש, אז צר לנו לאכזב אתכם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra