סמסונג הכריזה על OneUI 6.0 בטא מבוסס אנדרואיד 14; תחילה לסדרת הגלקסי S23

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) בכוונה או שלא, הכריזה על השקת תוכנית הבטא של עדכון ה-OneUI 6 לסדרת מכשירי הגלקסי S23. מיד לאחר הפרסום, סמסונג מחקה את הפרסום.

ההודעה לעיתונות שיצאה ונמחקה לא כללה את רשימת הפיצ׳רים או מה חדש בעדכון ה-OneUI 6.0. המלל שנכתב הוא זמני, ולכן ההודעה גם נמחקה. אך ממה שכן ידוע, תוכנית הבטא תהיה זמינה בתחילה בארה״ב, גרמניה ודרום קוריאה. כאשר סדרת הגלקסי S23 תהיה הראשונה לקבל את גרסאות הבטא.

עדכון ה-OneUI 6.0 / צילום: סמסונג

על פי תמונת מסך שנכללה בהודעה לעיתונות, ניתן לראות את מגירת לוח הבקרה החדשה שכוללת עיצוב רענן לשליטה על פונקציונאליות במכשיר. כמו כן, האנימציות עצמן צפויות אף הן לעבור שינוי.

עדכון ה-OneUI 6.0 יהיה מבוסס כמובן על מערכת ההפעלה אנדרואיד 14 אשר כוללת אפשרויות התאמה אישית מתקדמות, אפשרות להשתמש בזיהוי ביומטרי (Passkeys) לסיסמאות עם אפליקציות צד ג׳ ועוד.

אנדרואיד 14 / צילום: גוגל

אנחנו כמובן נעדכן בעת פתיחת ההרשמה לתוכנית הבטא אם וכאשר זאת תהיה זמינה בישראל, וכמובן על כל הפיצ׳רים החדשים ב-OneUI 6.0.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra