טסלה תאפשר ליצרניות רכבים להשתמש בטכנולוגיית הנהיגה האוטונומית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת הרכבים טסלה (Tesla) ערכה אמש (19.07) רביעי את שיחת המשקיעים אשר הוצגו הנתונים של הרבעון השני של השנה (Q2). בשיחה השתתפו בכירי החברה, וכמובן – אלון מאסק. בשיחה עצמה נחשפו פרטים אודות העתיד של הרכבים, פיצ׳רים חדשים שיגיעו למשתמשים בחודשים הקרובים, וכמובן – לא מעט פרטים על הנהיגה האוטונומית, ה-FSD.

מאסק חשף במהלך השיחה כי חברת יצרניות רכבים מעוניינת לרכוש רישיון לשימוש בטכנולוגיה האוטונומית. אך הוא לא הסכים לחשוף מי החברה המעוניינת ברכישה שכזאת. ואף הוסיף כי התוכנית של טסלה היתה, כי החברה מעוניינת לפתוח את הטכנולוגיה ליצרניות נוספות ולא לשמור את זה לעצמה. ובכך נהגים נוספים של יצרניות אחרות יוכלו להרשם לתוכנית הנהיגה האוטונומית, ה-Full Self Drive.

העדכון שתקע אותי \ אבי דוד The Verifier

טסלה שהיתה בכותרות בחודשים האחרונים, אז אגף הרישיו והבטיחות בארה״ב NHTSA סיים את החקירה כנגד החברה וזה הוציא צו המורה על ״ריקול״ של למעלה מ-300,000 רכבים הרשומים לתוכנית הבטא של ה-FSD. לשם כך, משתמשים חדשים אשר היו מעוניינים להרשם לתוכנית נאלצו להמתין מספר חודשים עד שבסטלה הוציאו עדכון (11.3.6) המתקן את הלקויות. כעת, כל עדכון חדש של טסלה היוצא לכלל הרכבים, מגיע עם יכולות ה-FSD. אך נכון לכתיבת שורות אלו, טסלה נמנעת מלפתוח את האפשרות במדינות שמחוץ לארה״ב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra