הדלפה: מערכת ההפעלה iOS 17 תציע ערכות נושא ורענון ללוח הבקרה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מוקדם יותר היום (רביעי, 31.05) פרסמנו את רענון ממשק המשתמש שמערכת ההפעלה למחשבי המק ה-macOS 14 צפויה לכלול.

תמונות מסך של מערכת ההפעלה iOS 17 דלפו והן מציגות את חלק מהחידושים שהמערכת צפויה לכלול. אומנם רענון מלא לממשק המשתמש לא נראה, אך על פי תמונות המסך ניתן לראות כי אפל תאפשר לראשונה להחליף את נראות המערכת על ידי התאמת ערכות נושא.

כפי שניתן לראות, הכפתורים יהפכו לצבעים שהמשתמש יבחר על פי ערכת הנושא או לפי תמונת הרקע. דבר אשר יזכיר במעט את השינוי של גוגל עם מערכת ההפעלה אנדרואיד שהציגה את ערכות הנושא באנדרואיד 13 ו-14 עם Materiel You.

מלבד ערכות הנושא, אפל תאפשר לראשונה לשנות את סידור הקיצורים בלוח הבקרה (Control Center). כך חושפות תמונות המסך ומידע שאף פורסם לפני מספר שבועות.

גם אפליקציית הארנק, הבריאות וכו צפויות אף הן לקבל עדכון לנראות. פיצ׳רים וחידושים נוספים יחשפו במהלך כנס המפתחים של אפל ה-WWDC 2023 שיערך ביום שני הקרוב בשעה 20:00 שעון ישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra