מערכת ההפעלה iOS 17 תהפוך את האייפון למסך חכם

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) תערוך את אירוע המפתחים השנתי ה-WWDC 2023 ב-5 ביוני בשעה 20:00 שעון ישראל. אז החברה צפויה לחשוף את עדכוני מערכות ההפעלה לשעונים, לטאבלטים, למחשבים, וכמובן גם לאייפון.

עדכון iOS 17 \ תמונה: MacRumors

באפל ממשיכים לפתח את מסך הנעילה שכלל ווידג׳טים ב-iOS 15, ועריכה מלאה של מסך הנעילה ב-iOS 16. וכעת, עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 17 ממשיך עם אותו הקו. על פי מארק גורמן מעיתון בלומברג, אפל תאפשר למשתמשים להפוך את מסך הנעילה למסך חכם.

האפשרות תעבוד כאשר האייפון נמצא במצב רוחבי (Landscape Mode), אז המסך יציג פרטים כמו מזג האוויר, התראות ועוד. בעצם המצב יהפוך להרבה יותר ברור ומפוקס עבור מספר דברים אשר המשתמש יבחר לראות כאשר האייפון נמצא על השולחן למשל.

לא רק כאשר המסך במצב נעילה, אפל צפוי לראשונה מזה שנים לשפר את המצב הרוחבי שהגיח אלינו לראשונה באייפון 6\7, כאשר האייפון נמצא במצב פתוח

קונספט למסך חכם מבוסס אייפד

חשיפת הפיצ׳ר החדש של מסך הנעילה שצפוי לשמש את המשתמש כהפיכת הסמארטפון למסך חכם, אכן אולי תאשר את השמועות על כך שאפל מעוניינת להשיק מוצר שישלב בתוכו רמקול חכם, מסך ואפל טיוי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra