סנכרון האייפון בין ווינדוס 11 זמין עכשיו לכלל המשתמשים \ תמונה: מיקרוסופט

החל מהיום: משתמשי האייפון יכולים לענות לשיחות, לשלוח הודעות דרך ווינדוס 11 [עדכון: זמין לכולם]

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

עדכון 15.05: חברת מיקרוסופט משיקה את האפשרות לסנכרן את האייפון עם מחשב PC מבוסס ווינדוס 11 לכלל המשתמשים.

מי היה מאמין שהיום הזה יגיע, היום בו יהיה אפשר לשלוח ולקבל הודעות iMessage או הודעות SMS דרך מערכת ההפעלה ווינדוס 11 של מיקרוסופט? החברה משחררת עדכון חדש ל-Phone Link, אשר לראשונה יאפשר למשתמשי האייפון לסנכרן את אנשי הקשר, התמונות והסרטונים, מענה לשיחות והוצאה של שיחות, מענה להודעות, ניהול התראות ועוד.

העדכון החדש ל-Phone Link זמין למשתמשי האייפון דרך חנות האפליקציות ה-AppStore, ועדכון נוסף שוחרר למשתמשי ווינדוס 11. אז שימו לב לעדכן את האפליקציה גם במכשיר האייפון וגם במחשב ה-PC על ידי כניסה לחנות האפליקציות ה-Microsoft Store.

לאחר התקנת האפליקציות, יש לעקוב אחר ההוראות על מנת לחבר את מכשיר האייפון למחשב ה-PC, כך שחובה שתהיה תמיכה בקישוריות בלוטות’. כמו כן, מכשיר האייפון חייב להיות על גרסה של iOS 14 ומעלה, ועדכון מערכת ההפעלה החדיש ביותר עבור מערכת ההפעלה ווינדוס 11.

שימו לב: כל מה שאתם צריכים לדעת על סנכרון האייפון עם מחשב ה-PC

  1. מדובר בגרסה ראשונית שזאת תצא לכלל המשתמשים מסביב לעולם עד אמצע מאי. כך שאם האפשרויות הנ״ל לא זמינות עבורכם, יש להמתין להפעלה מצד מיקרוסופט.
  2. היסטוריית ההודעות הקיימות לא תסונכרן עם מחשב ה-PC, וכל ההודעות שישלחו או יתקבלו יהיו צבועות באפור.
  3. עדיין לא ניתן לשלוח תמונות או סרטונים בהודעות.
  4. אין תמיכה בהודעות המתקבלות או יוצאות דרך קבוצות.
  5. אין תמיכה בטאבלטים מסוג אייפד
אינטגרציה של iCloud Photos בווינדוס 11 \ תמונה: מיקרוסופט

לא מדובר בשיתוף פעולה מצד אפל ומיקרוסופט, כך שבאפל אם יחליטו, ניתן יהיה לחסום את האפשרות של סנכרון ההודעות. אך מנגד, לאחרונה מיקרוסופט ואפל שתפו פעולה עם סנכרון מלא של שרות הענן ה-iCloud המאפשר התממשקות למערכת ההפעלה ווינדוס 11, כאשר ניתן לצפות בכל התמונות והסרטונים ישירות מסייר הקבצים.

רק לאחרונה שחררו באפל אפליקציות לחנות ה-Microsoft Store כמו: האפל מיוזיק, אפל טיוי ואפל סנכרון וניהול מכשירים המאפשרת לסנכרן את מכשיר האייפון, האייפד וכו׳ ישירות מתוך ווינדוס 11.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra