תמונה: Antonio De Rosa

המשקפיים החכמים של אפל יתמקדו בתחילה בגיימינג, ספורט, וידאו ואפליקציות אייפד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה לחשוף את המשקפיים החכמים ה-Reality Pro בכנס המפתחים השנתי ה-WWDC 2023 שזה יערך ב-5 ביוני בשעה 20:00 שעון ישראל.

על פי עיתון בלומברג, חברת אפל צפויה להתמקד בתחילה בכל הקשור לספורט (אימונים עם Apple Fitness+), גיימינג עם אפל ארקייד, וידאו עם פייסטיים ואפשרות של התקנת מיליוני אפליקציות הזמינות לאייפד.

שמועה על כך שמערכת ההפעלה ה-xrOS והממשק יהיו דומים מאוד לממשק של האייפד. כך שהדברים צפויים להיות מוכרים למשתמש. כמובן עם הוספה של תמיכה במעקב אחר העין והידיים, מה שיחליף את הטאץ׳ אליו התרגלנו בעשורים האחרונים.

המשקפיים החכמות של אפל? \ תמונה: MacRumors

אפל תחשוף את המשקפיים החכמים אך זאת צפויה להשיק את הגרסה הראשונה רק בסוף השנה. מה שיאפשר למפתחים מספיק זמן להכין את האפליקציות שאלה יהיו זמינות בחנות האפסטור. אך עד אז, החברה תשיק מיליוני אפליקציות אשר אלה זמינות לאייפד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra