תמונה: Rami Al-zayat unsplash

סמסונג בדרך לזנוח את מנוע החיפוש של גוגל לטובת בינג של מיקרוסופט

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם חשבנו כי מלחמת מנועי החיפוש הגיעו למיצוי, היום (שני, 16.04) אנו למדים כי חברת סמסונג (Samsung) עורכת שיחות קדחתניות עם חברת מיקרוסופט (Microsoft) על מנת להחליף את מנוע החיפוש של גוגל (Google) בזה של בינג.

תמונה: סמסונג \ מיקרוסופט Sam Lover

מזכר פנימי של חברת סמסונג דלף לעיתון הניו יורק טיימס, וזה מציג כיצד סמסונג ומיקרוסופט מנסות להגיע להבנות על מנת להחליף את מנוע החיפוש של גוגל בזה של בינג, שרק לאחרונה הושק עם בינה מלאכותית וצ׳אטבוט ה-Bing AI המבוסס GPT-4.

גוגל שנחשפה לשיחות הפנימיות בין סמסונג למיקרוסופט הופתעה לגלות כבר בחודש מרץ האחרון, כי בסמסונג חושבים על מעבר ממנוע החיפוש של גוגל, אך נכון לכתיבת שורות אלו, אף הסכם לא נחתם וכי סמסונג ממשיכה נכון לעכשיו להשתמש במנוע החיפוש של גוגל.

תמונה: גוגל

הקשר בין סמסונג למיקרוסופט התהדק בשנים האחרונות, כאשר השתיים משתפות פעולה בחיבור בין מכשירי הגלקסי למערכת ההפעלה ווינדוס בעזרת פיצ׳ר ה-Phone Link המאפשר סנכרון ושימוש בסמארטפון במיליוני מחשבים המבוססים ווינדוס.

תמונה: מיקרוסופט

סמסונג היא יצרנית הסמארטפונים מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד הגדולה בעולם עם מאות מיליוני משתמשים, דבר שיכול לפגוע נואשות בגוגל, כאשר סמסונג מכניסה לגוגל בכל שנה כ-3 מיליארד דולר רק בשימוש במנוע החיפוש של החברה.

מקור:NYT
שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra