וואטסאפ \ תמונה: Alex Castro The Verge

משתמשי WhatsApp באנדרואיד יקבלו בקרוב עדכון שישנה את חווית השימוש

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

גרסת הבטא האחרונה למכשירי האנדרואיד (2.23.8.4) ששוחררה לפני מספר שעות כוללת בתוכנה פרט מעניין שעדיין לא ניתן לראות אותו, גם אם אתם רשומים לתוכנית הבטא ומקבלים עדכונים שכאלה למכשירי האנדרואיד.

אתר WABetainfo פרסם מוקדם יותר היום (רביעי, 05.04) תמונת מסך מתוך חידוש עיקרי למשתמשי האנדרואיד שנמצא תחת פיתוח ולא זמין למשתמשים. כן, בוואטסאפ (WhatsApp) עובדים על רענון לשורת הניווט ונראות האפליקציה למשתמשי האנדרואיד.

במקום שורת ניווט עליונה ולא מסודרת, בוואטסאפ עובדים על הורדת שורת הניווט לתחית המסך ועם שינוי עיצובי, ובכך בחברה יבצעו יישור קו בכל הקשור לעיצוב האפליציה בין משתמשי האייפון ולבין משתמשי האנדרואיד.

מהצד של וואטסאפ מדובר בשינוי של ממש עבור משתמשי אנדרואיד וייתכן וידרוש התרגלות מחדש לממשק של אפליקציית המסרים, בעוד שזו השגרה עבור משתמשי אייפון כבר שנים רבות.

מה אתם הייתם מעדיפים? שתפו אותנו בקבוצת הטלגרם שלנו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra