זה רישמי: המשחק הפופולרי Counter Strike 2 יושק בקיץ הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת המשחקים Valve הכריזה לפני מספר דקות על השקת המשחק הפופולרי מסוף שנות ה-90, Counter Strike 2 שזה יושק בקיץ הקרוב.

לאחר שבועות ארוכים של שמועות, הדלפות וחשיפה של קבצי המשחק, חברת Valve הכריזה כי המשחק יגיע למשתמשים בקרוב ואלה יוכלו להינות מהמפות המוכרות, הקולות והאישים שכולנו זוכרים.

המשחק כמובן עובר שינוי של ממש בכל הקשור לגרפיקה וליכולות השרתים להבין במדוייק למה התכוונתם במהלך המשחק בכל הנוגע ליריות, זריקת רימון ועוד.

מספר סרטוני וידאו הופצו על מנת להדגים את היכולות החדשות של המשחק. אין ספק ש-Counter Strike 2 הולך להחזיר אליו שחקנים מושבעים, שאלה היו צריכים לחכות ל-2 עשורים בכדי לקבל עדכון משמעותי למשחק הכל כך פופולרי.

החל מהיום, Valve מזמינה שחקנים מושבעים שהמשיכו לשחק בשרתים של CS:GO, ואלה שרכשו את המשחק יקבלו שדרוג בחינם ל-Counter Strike 2. עלות המשחק והזמינות עדיין לא ידועים במדוייק, אבל קיץ 2023 הולך לסמן לנו חתיכת נוסטלגיה.

מוכנים? פייר אין דה הוללללל!

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra