וגאס לופ \ תמונה: The Boring Company

החברה המשעממת של אילון מאסק מרחיבה את המנהרות בלאס וגאס

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

החברה המשעממת (The Boring Company) של אילון מאסק המאפשרת נסיעה ברכבי טסלה בתוך מנהרות שנחפרות מתחת לערים מרכזיות, על מנת שאלה יוכלו להגיע אל יעדים כמו שדה התעופה באופן מהיר יותר ובלי פקקים.

וגאס לופ \ תמונה: The Boring Company

לאס וגאס היא העיר הראשונה בעולם לספק תחבורה של מערך מנהרות של החברה המשעממת הנקראת Vega Loop. המנהרות יוצאות מתוך מרכז הכנסים אליו מגיעים עשרות אלפי אנשים מידי חודש, אל יעדים שונים של מלונות הנמצאים על הרחוב הראשי. הנסיעה כמובן חופשית והיא נעשית ברכבי טסלה, מה שמאפשר הגעה ליעדים באופן מהיר יותר ללא פקקים או רמזורים.

המפה המעודכנת \ תמונה: The Boring Company

אילון מאסק ו-The Boring Company הגישו בשבוע שעבר תוכנית חדשה שתאפשר להרחיב את מערך המנהרות מתחת לוגאס. התוכנית שהוגשה למדינת נוואדה ועיריית לאס וגאס עדיין נמצאת בתחילת הדרך ואישורים לכך עוד טרם פורסמו.

וגאס לופ \ תמונה: The Boring Company

אך על פי התוכנית, ניתן לראות את המנהרות הקיימות ואת אלה שהחברה רוצה לפתוח בשנים הקרובות. דבר שיכול לעזור לאנשים להגיע ליעדים באופן מהיר יותר וללא הצורך בעמידה של פקקים, רמזורים או לחכות למונית.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra