כלי ליצירת תמונות מבוסס בינה מלאכותית של בינג \ תמונה: צילום מסך

צ׳אט הבינג GPT מוסיף תמיכה ביצירת תמונות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הכריזה אמש (שלישי, 20.03) על השקת יצירת תמונות מתוך צ׳אט ה-GPT של מנוע החיפוש בינג המבוסס בינה מלאכותית בשיתוף עם חברת Open AI.

מנוע החיפוש והצ׳אט מבוסס AI הבינג GPT של מיקרוסופט מקבלים יכולות חדשות ומתקדמות ליצירת תמונות על ידי מנוע ה-DALL-E של חברת Open AI. עד כה, האפשרות הנ״ל לא היתה אפשרית למשתמשי בינג, וזאת היתה סגורה ובלעדית ל-GPT-4.

יכולות יצירת מחולל התמונות על פי מלל מגיע למנוע החיפוש והצ׳אט GPT-4 של בינג. בנוסף, במיקרוסופט משיקים אתר חדש bing.com/create אליו אפשר להיכנס רק אם יש לכם הזמנה של מנוע החיפוש החדש של מיקרוסופט. על מנת להגיע לתוצאה הרצויה לקבלת התמונה המותאמת שנוצרה על ידי בינה מלאכותית, יש להכניס כמה שיותר מלל ותאור למה שתרצו ליצור.

הלוגו של The Verifier כפי שביקשנו ליצור \ תמונה: אבי דוד The Verifier בשיתוף עם בינג

מדובר בהידוק שיתוף הפעולה בין מיקרוסופט ל-Open AI, שרק לאחרונה הכריזו השתיים על השקעה של 10 מיליארד דולר על ידי מיקרוסופט בחברת הבינה המלאכותית Open AI.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra