תמונה: מיקרוסופט

מיקרוסופט תערוך את אירוע המפתחים השנתי BUILD בין ה-23 ל-25 במאי

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה מוקדם יותר היום (רביעי, 15.03) על חשיפת תאריך בו יערך כנס המפתחים השנתי BUILD. סמנו ביומנים: הכנס השנתי יערך בין ה-23 עד ל-25 במאי.

כנס המפתחים השנתי של מיקרוסופט הוא המקום בו מיקרוסופט חושפת שירותים חדשים, עדכונים למוצרים קיימים, התמקדות בעיקר בשרותי הענן של החברה. אך השנה תהיה קצת שונה משנים קודמות, לראשונה מזה זמן רב, האירוע יהיה פתוח לקהל הרחב, הכוונה שאנשים יוכלו להגיע למשרדים של מיקרוסופט בסיאטל שבוושינגטון, ולקבל הצצה לחידושים שהחברה תשיק.

מנוע החיפוש בינג עם בינה מלאכותית בווינדוס 11 \ תמונה: מיקרוסופט

מלבד שירותי הענן וחידושים נוספים, מיקרוסופט מתכוונת השנה להתמקד בעיקר בכל הקשור לבינה מלאכותית. אנו צפויים לראות שירותים קיימים וחדשים אשר יגיע עם תמיכה בבינה המלאכותית. כמו כן, גם הרחב שירות מנוע החיפוש החדש בינג המבוסס GPT-4 בשיתוף עם חברת Open AI.

דפדפן ה-Edge החדש מבוסס בינה מלאכותית \ תמונה: מיקרוסופט

אומנם בשנים האחרונות כנס המפתחים השנתי של מיקרוסופט BUILD שינה את פניו, ובמיקרוסופט כמעט ולא משיקים דברים הקשורים לאופיס, ווינדוס אקסבוקס או חומרה חדשה ממשפחת מוצרי ה-Surface.

יתכן והשנה נקבל אולי הצצה לעדכון הבא של ווינדוס 11 (מומנט 3), או בכלל מפת דרכים ״לגרסה הבאה של ווינדוס״, והכוונה כמובן לווינדוס 12.

אנחנו נעדכן.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra