צפו: סירי קיבלה קול גברי אבל עדיין אי אפשר לשלוט במגדר

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אפל (Apple) ממשיכה במאמצים לתמוך בשפה העברית עם העוזרת הקולית שלה, סירי, אבל המשתמשים שבוחנים אותה ממשיכים לגלות פערים שאפל צריכה לתקן, והפעם – המגדר.

המשתמש ירין אזולאי העביר לנו סרטון בו שומעים את המשתמש מבקש מסירי לחייג לאמא שלו בזמן השימוש באפל קארפליי. זה בתגובה מאשר ועונה ״מתקשרת לאמא נייד״, תוך שימוש בקול הגברי. צפו:

יש לציין שאין לנו שום בעיה עם לשון פנייה כזו או אחרת, אבל כשם שניתן לבחור את הקול בו נרצה שסירי תדבר, טבעי שתהיה לנו גם האפשרות גם לקבוע את הדרך בה היא תדבר.

כזכור, אפל החלה לשלב את הקולות החדשים של סירי בעדכון הבטא האחרון של iOS 16.4.

לאחרונה ראינו גם שנוכחות העוזרת הקולית של אפל מגיעה גם למכשירי ההומפוד בישראל, וזאת לצאת גם השקעה מעוד חברות טכנולוגיות, כמו גוגל, שמקדמת גם היא את נושא העברית בכל מה שקשור בסיוע הקולי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch