משאית טסלה \ תמונה: טסלה
משאית טסלה תמונה: טסלה

זה שוב קורה: המשאית החשמלית של טסלה נתקעת באמצע הדרך

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת המשקאות והחטיפים Frito-La הראשונה לרכוש מחברת טסלה את המשאית החשמלית ה-Semi שזאת הושקה בחודש דצמבר האחרון. מאז, דיווחנו כאן על מספר משאיות טסלה שנתקעו בצידי הדרך.

המשאית של טסלה \ תמונה: טוויטר

מסתבר שמאז השקת המשאית החשמלית של טסלה, כ-8 משאיות במספר נתקעו בצידי הדרך. כאשר הסיבה בחלק מהמקרים לא ידועה. אך מספר משאיות שכן נתקעו, היו בגלל שהסוללה לא הספיקה למהלך הנסיעה.

מנסים לתקן את המשאית של טסלה \ תמונה: טוויטר

טסלה עצמה הציגה וידאו במהלך השקת המשאית, כי אורך הנסיעה מספיקה לעד כ-400 מייל (בערך 644 קילומטר). אך בפועל, מספר נהגים מספרים כי הסוללה של המשאית ה-Semi מספיקה לעד כ-300 מייל (כ-483 קילומטר). מה שגורם למשאיות לא להגיע אל היעד ואלה נתקעות בצידי הדרך מכיוון שהסוללה פשוט הולכת ונגמרת.

בין 300 ל-500 מייל \ תמונה: טסלה

לטסלה יש מספר תחנות טעינה מהירות בודדות המותאמות למשאית ה-Semi בארה״ב. ודבר שכזה גורם למשאיות לא להגיע לתחנות הטעינה שכן תומכות, מכיוון שהסוללה פשוט לא עומדת בציפיות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra