תמונה: Antonio De Rosa

חלקים המרכיבים את המשקפיים החכמים של אפל דלפו לרשת

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

זה כבר סופי שאפל (Apple) צפויה להשיק השנה את המוצר הראשון שלה בעולם המציאות המדומה/רבודה ותאריך ההשקה המסתמן הוא חודש יוני הקרוב. עדויות תומכות לתאריך מגיעות מפס הייצור שהחל לייצר את החלקים הנדרשים עבור המשקפיים החדשים, ולכן מדובר בעניין של זמן עד שנתחיל לראות עוד ועוד תמונות מהדבר המבטיח הבא מבית אפל.

אתר MacRumors מעדכן שמשתמש טוויטר בעל חשבון סגור ועם היסטוריה די מדוייקת לגבי פרסום פרטים של חלקי מכשירים של אפל, פרסם תמונות ראשונות של חלקים ממה שצפויה להיות המשקפיים החדשים שיגיעו בחודש יוני הקרוב.

תמונה: MacRumors

באחת התמונות ניתן לראות שני רכיבים בצורה שמקיפה את איזור העיניים ונראה כי הם כוללים חיבור בין המסכים ללוח אם שצפוי להיות בקדמת המשקפיים. בתמונה נוספת ניתן לראות רכיב הכולל סט של שלושה חיישנים או מצלמות באותו האורך.

תמונה: MacRumors

הפרסום של המשתמש, כך אומרים בMacRumors, לווה באימוג׳י של סמיילי עם משקפי שמש, ובצירוף התמונות שלא משאירות מקום לדמיון, אכן ניתן להניח שמדובר במשקפיים של אפל.

כאמור, המשקפיים החדשים צפויים להחשף בחודש יוני, ככל הנראה כחלק מאירוע המפתחים WWDC 2023 של אפל, שם יושקו גם מערכות ההפעלה החדשות למכשירים השונים של החברה. המשקפיים החדשים, על פי דיווחים, צפויים לתמוך במציאות מדומה וכן גם מציאות רבודה שיאפשרו לכם לשלב אביזרים וירטואליים במרחב המציאותי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch