תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

עכשיו רשמית: סונוס משיקה את סדרת ה-ERA עם יכולות סאונד מתקדמות

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

SONOS המיובאת לישראל על ידי באג מולטיסיסטם, הכריזה היום לראשונה על Sonos Era 300 ו-Sonos Era 100, הדור הבא של הרמקולים החכמים מהמותג המוביל בתעשייה. הרמקולים פותחים פרק חדש לגמרי בטכנולוגיה, חדשנות סאונד ועיצוב. Era 300 הוא רמקול חדש, נועז ומהפכני שנבנה כדי לספק את החוויה הטובה ביותר עבור אודיו מרחבי בעוצמות חדשות עם Dolby Atmos (אנחנו כבר קיבלנו הצצה ראשונה).

“בעידן של רעשי רקע, איכות האזנה חשובה יותר מתמיד. החזון שלנו הוא להפוך את ההאזנה לחוויה מלאה יותר בתחושה, ולעזור ללקוחותינו להרגיש יותר באמצעות תכני המוזיקה והשמע האהובים עליהם”, אמר פטריק ספנס, מנכ”ל סונוס. “משפחת Era היא הדור הבא של הרמקולים החכמים, המייצג את המחויבות שלנו לחדשנות קולית, עיצוב אחראי וחיבור עמוק לקהילת היוצרים.”

Era 300: חווית אודיו מרחבית עם Dolby Atmos עבור מאזינים ויוצרים כאחד

עם טכנולוגיה חסרת תקדים עבור רמקול קומפקטי יחיד, Era 300 מתגאה בשישה דרייברים חזקים המכוונים צליל שמאלה, ימינה, קדימה ולמעלה, ומספקים ביצועי אודיו פורצי דרך הכוללים Dolby Atmos שממקמים את המאזינים בלב ליבם של הסרטים והמוזיקה שלהם.

תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

Era 300 עוטף את הארכיטקטורה האקוסטית המורכבת להפליא שלו בעיצוב שעון חול מעוצב בצורה אלגנטית, כאשר כל זווית, פרופורציה וניקוב משפרים את הכיוון והפיזור של הצליל כדי להקיף אותך באמת. ה-Era 300 הוא גם הרמקול הראשון של המותג המספק צליל היקפי רב-ערוצי בשימוש כרמקול אחורי לקולנוע ביתי. חובבי סרטים יכולים לקשר שני רמקולים עם Arc או Beam Gen 2 כדי ליצור חוויית Dolby Atmos שמושכת אותם עמוק יותר לתוך האקשן.

תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

Sonos עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם קהילת האמנים והיוצרים המובילים שלה – כולל חברי Sonos Soundboard – כדי לכוונן בקפידה את Era 300 כך שמאזינים יוכלו ליהנות מסאונד ישר מהאולפן שנאמן לכוונת האמן.

ג’יילס מרטין, סמנכ”ל חווית סאונד בחברת Sonos: “בדיוק כמו המעבר ממונו לסטריאו, אודיו מרחבי הוא האבולוציה הבאה בהאזנה – יצירת חווית סאונד שעוטפת אותך במוזיקה”, אומר מרטין, ומוסיף “כאשר גם היוצרים וגם פלטפורמות הסטרימינג הגדולות מאמצים אודיו מרחבי למוזיקה, הגיע הזמן ליצור חווית האזנה עוצמתית שמספקת את ההבטחה של הפורמט המרגש והיצירתי הזה.”

Era 100: המצאה מחדש של אייקון מוביל בקטגוריה

רק מעט גדול יותר מקודמו ה-Sonos One, ה- Era 100 כולל חומרה ותוכנה חדשים לגמרי, עם אקוסטיקה ועיצוב מהדור הבא שמספקים צליל סטריאו מפורט ובס עמוק.

שני טוויטרים בעלי זווית שולחים תדרים גבוהים חדים ימינה ושמאלה לחוויית סטריאו עשירה, בעוד שמיד-וופר גדול יותר יוצר בס מדהים שאינו צפוי מרמקול קומפקטי יחיד.

תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

עמוס בשיפורי אודיו וטכנולוגיה, העיצוב הדק והמודרני של Era 100 הופך אותו לפריט אופנתי
עבור כל מדף, דלפק מטבח, שולחן כתיבה או שידת לילה.

תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

מעלים את הרמה גם לערב סרטים מול המסך, על ידי הוספת שני רמקולים Era 100 כאחוריים עם הסאונדבר שלכם כדי ליצור מערכת סאונד היקפית, או פשוט חברו שניים יחד לסאונד סטריאו הממלא את החלל.

גם ידידותי לסביבה

בהתבסס על אסתטיקת העיצוב האקוסטית של סונוס, גם , Era 100 ו-Era 300 מגיבים לאתגרים העומדים בפני הסביבה שלנו – וטובים יותר עבור כל מי שמקיים אינטראקציה עם העיצובים שלנו, כולל ממשק משתמש חדש ומודגש וחידושים שיעזרו להם להחזיק מעמד זמן רב יותר, להשתמש בפחות אנרגיה ולעשות שימוש בחומרים ממוחזרים בכל מוצר.

“אנו מביאים את אותה חשיבה עם חשיבה קדימה לעיצוב אחראי כפי שאנו מביאים ליצירת חוויות האזנה חדשות ועוצמתיות”, אמרה קיטי סוידמן, מנהלת עיצוב, קיימות מוצר. “המחויבות שלנו לקיימות מוטמעת בתהליך העיצוב שלנו מההתחלה, כאשר משפחת Era מסמנת צעד גדול קדימה במסע שלנו ליצור מוצרים שמחזיקים מעמד מעבר למצופה, ביצועים יעילים יותר ושימוש בחומרים בטוחים ומעגליים יותר.”

שני הרמקולים מיוצרים מפלסטיק ממוחזר לאחר צריכה (PCR) וארוזים ב-100% נייר ממקור בר-קיימא, תוך הנדסה גם להפחתת צריכת החשמל עם צריכת חשמל סרק של פחות משני וואט ופונקציית שינה מתקדמת חדשה. שני הרמקולים מתוכננים לחיות בבית במשך שנים, בנויים לשירות על ידי הפחתת השימוש בדבקים ומעבר לברגים לפירוק ותיקון קל.

הממשק והפיצ׳רים המשותפים

שני הרמקולים כוללים ממשק משתמש חדש אינטואיטיבי, כולל מחוון עוצמת קול קיבולי חדש לשליטה פשוטה המשלים שליטה מהירה ופרטית במוזיקה עם אפליקציית Sonos, שימוש ב-Apple AirPlay 2 ו-Bluetooth®. כמו כן, תוכלו להזרים את כל האודיו שמעניין אתכם באמצעות WiFi או Bluetooth, וחברו ישירות התקני שמע אחרים כגון פטיפון באמצעות כבל עזר ומתאם Sonos Line-In.

וחדשות לבעלי מכשירים מחוץ לאקו-סיסטם של אפל – באמצעות מערך המיקרופונים ו-Trueplay המייעל את הסאונד לאקוסטיקה הייחודית של החלל בלחיצה אחת בלבד באפליקציית Sonos. זמין גם למשתמשי אנדרואיד וגם למשתמשי iOS.

מחיר וזמינות

שני הרמקולים יהיו זמינים בישראל וברחבי העולם ב-28 במרץ 2023 כאשר Sonos Era 300 יוצע במחיר של 1749 שקלים במכירה מוקדמת (החל מ-7 למרץ עד הגעת המלאי), ו-1849 שקלים לאחר מכן, ואחיו הקטן ה-Sonos Era 100 יוצע במחיר של 999 שקלים במכירה מוקדמת וכ-1,099 שקלים לאחר מכן.

שתפו כתבה