טעינה אלחוטית בדרך לרכבי הטסלה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשבוע שעבר ערכה חברת טסלה (Tesla) את אירוע המשקיעים, בו הציגה החברה החשמלית את החלק השלישי בתוכנית שיאפשר מעבר של בנזין לחשמל בכל תחומי החיים.

לא נצטרך יותר את הכבל הפיזי \ מקור: טסלה

כחלק מהמצגת שהעבירה החברה, שקף אחד שלא קיבל יותר מידי התייחסות, מציג לראשונה את המעבר של טסלה מהחיבור הפיזי של טעינת הרכבים, לטעינה אלחוטית. נכון, טעינה אלחוטית תהיה איטית יותר, אבל הדבר יאפשר למשתמשים שלא להשתמש בכבל המחבר בין עמדת הטעינה לרכב.

עמדת טעינה אלחוטית \ טסלה

על פי השקף, ניתן לראות את עמד הטעינה בצבע כסף המותקנת לקיר, כאשר מתחת ל-Model S פלייד המוצגת בתמונה, ישנו שטיח המונח מתחת לרכב. דבר שיאפשר להעביר את הטעינה האלחוטית מהעמדת טעינה שבקיר, ישירות לרכב מבלי הצורך בחיבור פיזי.

מטסלה לא נמסרו פרטים נוספים של מתי החברה מתכוונת להשיק את האפשרות, האם הרכבים הקיימים יקבלו תמיכה שכזאת אם בכלל, וכמה התענוג הזה יעלה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra