כנס המפתחים השנתי של אפל עוד רגע פה \ מקור: MacRumors

מקבוק אייר 13 ו-15 אינץ׳ יהיו הראשונים להגיע עם מעבד ה-M3 שיחשף ביוני הקרוב

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) תערוך את כנס המפתחים השנתי ה-WWDC 2023 בחודש יוני הקרוב, בכנס המפתחים, צפויה אפל לחשוף את עדכוני מערכות ההפעלה כמו iOS 17 למשל, משקפי המציאות המעורבת, ומסתבר עכשיו שגם מעבד ה-M3 צפוי להחשף.

מחשב המקבוק אייר עם M2 \ מקור: אפל

מארק גרומן מפרסם היום (שני, 06.03), כי חברת אפל תחשוף את מעבד ה-M3 החדש, אשר לא צפוי להיות שינוי משמעותי ממעבד ה-M2 של שנה שעברה. צמד מחשבי המקבוק אייר (MacBook Air) בגדלים 13 (שם קוד J513) ו-15 אינץ׳ (שם קוד J515), יהיו הראשונים להגיע עם מעבד ה-M3.

מעבד ה-M3 \ מקור: MacRumors

לראשונה אפל מתכוונת להוסיף מחשב מקבוק אייר בגודל חדש ולא רק ה-13 אינץ׳ (או חלילה 11 אינץ׳). מסך בגודל של 15 אינץ׳ הוא תשובה הולמת למחשב קל וטוב. לאפל יש את סדרת המקבוק פרו 14 ו-16 אינץ׳, כך שלרוכשים תהיה אפשרות לבחור מתוך מבחר של מחשבי מקבוק, החל מ-13 ועד 16 אינץ׳.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra