הכרזת המטא קוואסט פרו \ מקור: צילום מסך

מטא הכריזה על הוזלה משמעותית של משקפי המציאות מדומה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מארק צוקרברג מנכ״ל מטא (פייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ, אוקלוס ועוד) הודיע אמש (שבת, 04.3) בערוץ ההכרזות באינסטגרם של מטא, על הוזלה משמעותית של משקפי המציאות מדומה.

על פי צוקרברג, במטא (Meta) הוחלט על הוזלה של $500 למשקפי ה-Meta Quest Pro שהושקו בחודש אוקטובר האחרון בעלות של $1,499. המחיר המעודכן של ה-Quest Pro יעודכן ל-$999 בלבד כבר ב-5 במרץ.

מטא קוואסאט פרו \ מקור: מטא

לא רק ה-Quest Pro, במטא הוחלט להוזיל את משקפי המציאות מדומה ה-Meta Quest 2 עם אחסון בתצורה של 256GB מ-$499 ל-$429. כאמור, דגם עם אחסון בתצורה של 128GB ימשיך להיות מתומחר ב-$399. כמובן, ששלאחר הורדת המחיר כבר אין באמת צורך לרכוש את דגם ה-128GB. כמו בדגם הפרו, הוזלת המחיר של ה-Quest 2 צפוי להתעדכן אף הוא ב-5 במרץ.

מטא קוואסאט 2 \ מקור: מטא

במטא מבינים כי המשתמשים עדיין לא מוכנים לשלם כל כך הרבה על משפקי מציאות מדומה. אומנם מדובר בדגם פרו שכולל שיפורים בכל הקשור לאיכות התמונה, חיי סוללה, נוחות ושיפור במעבד. אך נראה כי לא הרבה רכשו את דגם הפרו.

מארק צוקרברג אמר בהודעה: ״אנחנו לא מחפשים להרוויח כסף על מוצרי החומרה שלנו כמו אצל אפל למשל״. כך שלא ניתן להתעלם מההודעה של צוקרברג, על כך שחברת אפל מתכוונת להציג את התשובה שלה בכנס המפתחים השנתי ה-WWDC שיערך ביוני הקרוב, אז צפויה החברה לחשוף את משקפי המציאות מעורבת (AR ו-VR), שעל פי מספר מקורות צפויות לעלות לא פחות מ-$3,000 לדגם המפתחים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra