אייפון XR \ מקור: אפל

בשבוע הבא: אפל צפויה לחשוף צבע חדש לסדרת האייפון 14

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) הזמינה מספר אנשי מדיה ויוצרי תוכן לאירוע מצומצם שיערך בשבוע הבא, בו החברה צפויה להוסיף את האייפון 14 והאיפון 14 פלוס בצבע הצהוב.

אייפון 14 צהוב \ מקור: MacRumors

באפל נוהגים לרענן את המוצרים בכל חודשי האביב, כך שחשיפה של צבע חדש לסדרת האייפון הוא לא דבר חדש. בשנה שעברה, ב-8 במרץ 2022, חשפה אפל את סדרת האייפון 13 והאייפון 13 פרו בצבע ירוק. כך שעוד לא ברור האם השנה אפל מתכוונת לרענן רק את סדרת האייפון 14 הרגילה.

אייפון 13 ירוק \ מקור: אפל

בפעם האחרונה בה אפל השתמשה בצבע הצהוב היה למכשירי האייפון Xr ב-2018, ולאייפון 11 ב-2019.

החברה נוהגת לעשות זאת מעת לעת, וזאת על מנת לרענן את קצב המכירות. אנחנו גם צפויים להכרזה קרובה על השקת מחשב המקבוק אייר בגודל של 15 אינץ׳ עם מעבדי ה-M2. כמו כן, באפל מתכננים להשיק את מחשב המק פרו אף הוא עם מעבד ה-M2 אולטרה.

עדכון ה-iOS 16.4 שכולל את סירי עם רענון לשפה העברית הקולית עם קולות חדשים שנשמעים הרבה יותר אנושיים, וקצת פחות רובוטיים מהקול של סירי הנוכחי, אף הוא צפוי להשתחרר בחודש אפריל הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra