מקור: מיקרוסופט

שנה ללחימה באוקראינה: מטוס התובלה אנטונוב An-225 חוזר לחיים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אנטונוב An-225 מריאה היה מטוס התובלה אסטרטגי הגדול ביותר שיוצר על ידי חברת אנטונוב הסובייטית, המטוס הכבד ביותר והארוך ביותר שנבנה אי פעם. הוא נבנה במטרה להוביל את מעבורת החלל הסובייטית בוראן. המטוס מבוסס על הדגם אנטונוב An-124.

מקור: Kyivcity.gov.ua ו- Oleksii Samsonov CC BY 4.0

בתחילת הלחימה באוקראינה, רוסיה הפציצה את נמל התעופה אנטונוב שם היה ה-An-225 בתהליך החלפת מנוע. התמונות לא אחרו להגיע כאשר עולם התעופה נדהם לגלות כי מטוס התובלה הגדול בעולם פשוט נשרף כליל.

היום (שלישי, 28.02) משחררת מיקרוסופט (Microsoft) עדכון חבילה למשחק הסימולציה ה-Flight Simulator הפופולרי. כאשר חבילת העדכון מחזירה ״לחיים״ את מטוס התובלה האנטונוב An-225.

מדובר במחווה מרגשת מצד מיקרוסופט, אשר מאפשרת לנו הטייסים החובבנים להמשיך ולהטיס את ה-An-225 מסביב לעולם. העדכון זמין עכשיו למשתמשי האקסבוקס וה-PC בעלות של $19.99

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra