אייפון SE 4? \ מקור: FPT

האייפון SE דור רביעי המוזל צפוי להגיע עם מסך גדול יותר ועיצוב רענן

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לא רק אייפון אולטרה: חברת אפל (Apple) עובדת בימים אלו על מכשיר האייפון המוזל בסדרה, האייפון SE דור רביעי שזה צפוי לצאת כבר בשנה הבאה (2024).

על פי האנליסט הבכיר מינג צ’י קואו, חברת אפל חוזרת לעבוד על האייפון המוזל בסדרה, שזה צפוי להגיע עם שינוי עיקרי של הגדלת המסך לגודל של 6.1 אינץ׳. ולא בדומה לדור הנוכחית והקודמים, אשר אלה מגיעים עם מסך בגודל של 4.7 אינץ׳. מדובר בקפיצה גדולה, אם כי רוב הרוכשים של האייפון המוזל בוחרים בו דווקא בגלל גודל המסך. בנוסף, אפל מתכננת מעבר ממסך LCD למסך מסוג OLED.

רינדור של האייפון SE 4 \ מקור: FPT

עיצוב המכשיר אף הוא צפוי להשתנות, וכי האייפון SE דור רביעי בסדרה יגיע עם עיצוב דומה לזה של האייפון סדרה 13 ו-14. כמו כן, אפל צפויה להפרד סופית מכפתור הבית ״הפיזי״ עם מערך זיהוי טביעת האצבע, וזאת מתכוונת לעבור למערך זיהוי פנים ה-FaceID – וכמובן, שילוב מחבר ה-USB-C.

הדור הנוכחי \ מקור: אפל

באפל עובדים על מעבד 5G מתוצרת עצמית, כך שהחברה מתכוונת לבטל את התלות בכל הקשור לשימוש במודם ה-5G של חברת קוואלקום, המספקת לאפל את המודם במכשירי האייפון והאייפד.

בנוסף, קואו מדווח כי המפרט של האייפון SE הבא צפוי להגיע עם שדרוג למערך הצילום ושילוב של מעבד ה-A16 ביוניק. אומנם אנחנו רחוקים עוד כשנה להכרזה של האייפון המוזל הבא בסדרה, אבל המכשיר צפוי להמשיך להגיע עם תג מחיר התחלתי של $429 (לפני מיסוי מקומי).

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra