מקדמה לדירה: האייפון הראשון נמכר בכמעט רבע מיליון שקלים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם היינו אומרים לכם שהאייפון הראשון שהושק אי שם ב-2007 כשהוא לגמרי סגור ולעולם לא נפתח, יהיה שווה לכם $60,000 הייתם שומרים?

ב-2007 השיקה אפל (Apple) את האייפון הראשון, כאשר בתחילה החברה השיקה את הדור הראשון בתצורה של 4GB נפח אחסון בעלות של $499, ומספר חודשים לאחר מכן השיקה אפל את האייפון עם נפח אחסון של 8GB בעלות של $599. האייפון היה נעול לרשת AT&T שהיתה הבלעדית למכור את האייפון.

מקור: צילום מסך

באותה השנה, אישה קיבלה את האייפון כמתנה ממקום עבודתה, אבל בגלל שהיא היתה על רשת Verizon, היא החליטה שאין לה טעם לפתוח את העטיפה וזאת השאירה אותו סגור לחלוטין. לפני מספר ימים נערכה מכירה פומבית, כאשר האייפון נמכר בתג מחיר של $63,356.40, שהם כ-215 אלף שקלים!

מדובר בשיא מכירות חדש, כאשר בחודש אוקטובר של השנה שעברה, נמכר האייפון הראשון בתג מחיר של $39,339.60. מדובר בקפיצה של כמעט 50% מהמכירה האחרונה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra