ככה תוסיפו את כרטיס קופת החולים של מכבי לאפל פיי

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בחודש ינואר האחרון הודיעה קופת החולים מכבי שירותי בריאות על האפשרות להכניס את כרטיס קופת החולים לשירות התשלומים אפל וגוגל פיי.

המהלך שיזמה מכבי בשיתוף גוגל ואפל התחיל עבור מבוטחיה במרכזים הרפואיים ובמרפאות בערים קרית אונו, גני תקווה וגבעת שמואל, וכן במוקד הילדים ובסניף ״מכבי פארם״ במרכז הרפואי מכבי ״השלום״ בתל אביב. במהלך שנת 2023 יתרחב השירות בהדרגה לכל המרכזים הרפואיים ברחבי הארץ לנוחיותם של כלל חברות וחברי מכבי.

איך זה עובד

כדי להוסיף את כרטיס קופת החולים כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את האפליקציה, או לוודא שאתם בגרסה הכי עדכנית, ולסרוק את קוד הQR הבא בזמן שהאפליקציה של מכבי כבר פתוחה, או להשתמש בקישור הזה.

הסריקה תיקח אתכם לאיזור ייעודי באפליקציה שיראה לכם את הכרטיס המגנטי ויאפשר לכם להוסיף אותו לאפל/גוגל פיי בלחיצת כפתור. זהו, הכרטיס נמצא בארנק הדיגיטלי שלכם ולא תוכלו לומר עכשיו ששכחתם אותו בבית.

ככה תוסיפו את הכרטיס לארנק – צפו:

קרדיט: רן אופיר

מכבי היא קופת החולים הראשונה שמאפשרת להוסיף כרטיס חבר לארנק דיגיטלי, וכן גם הגוף הראשון בישראל להטמיע כרטיס דומה למועדון חברים בארנקים.

השימוש בארנק הדיגיטלי נהיה נפוץ יותר מיום ליום ומדינות אחרות בעולם כבר מאמצות הטמעה של כרטיסי זיהוי כמו תעודות זהות. בארה״ב כרטיסי חבר הם משהו שכבר מזמן חלק מאותו ארנק וזה מצטרף לכרטיסי טיסה ואפילו תעודות שונות שניתן להוסיף לשירות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch