תמונה: צילום מסך, מתוך סרטון של DongleBookPro

אפל מעצבת מחדש את המוצר הנדיר שרק העובדים שלה יכולים לקבל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אתם מכירים את האייפון שלה, את מחשבי המק, סטרימר האפל טיוי, וגם את שעון החכם – האפל ווטש, אבל יש מוצר אחד שאתם לא ממש מכירים, אלא אם כן אתם עובדים בחברה.

חברת אפל (Apple) יושבת בקופרטינו שבקליפורניה אבל מחזיקה עובדים בעשרות ערים ומדינות בעולם. שימור עובדים הוא דבר חשוב ואפל ככל הנראה מציעה תנאים טובים, הן מבחינת שכר והן מבחינת תנאים סוציאליים, אבל לפעמים העובדים צריכים קצת יותר מזה. אחד המוצרים היחידים שעובדים יכולים לקבל (ועוד בחינם) מאפל קיבל עדכון עיצובי שכל כך אופייני לאפל.

אפל מקפידה להוקיר את העובדים המתמידים שלה בכל מיני דרכים כאשר אחת מהן היא ״מגן״ הוקרה. כן זה בטח נשמע מצחיק כשמדמיינים את זה, כאילו מדובר במגן פשוט מעץ שמקבלים בצבא, אבל אפל כמו באפל – חייבת שהכל יהיה מעוצב לפרטי פרטים.

בסרטון יוטיוב של DongleBookPro, מציג היוטיובר פתיחת קופסה של המגן העדכני, הניתן כאות הוקרה על עשר שנות שירות בחברה. בפתיחת הקופסה, רגע לפני חשיפת המוצר, יש פתק מטים קוק, מנכ״ל אפל, שמודה לעובד.ת על 10 שנים של שירות בחברה והקדמה למה שהולך להחשף בעוד רגע. היוטיובר ממשיך בפתיחה ומציג הופעת אורח של המטלית היוקרתית שאפל מוכרת תמורת 19.90 דולרים.

המטלית היוקרתית של אפל | תמונה: צילום מסך

הזזתה של המטלית חושפת מגן מרובע, מתכתי וכבד במיוחד, הדומה בצורתו למחשב המק מיני, ובחזיתו ממוקם לוגו גדול של אפל בעיצוב מבריק, שניתן לנקות בהנאה עם המטלית החדשה שקיבלתם.

תמונה: צילום מסך, מתוך סרטון של DongleBookPro

כשמסובבים את המגן הכבד על צידו, אפשר להתרשם מהפינות המחודדות ועל אחת מהפאות לראות את המספר 10, המציין את מספר שנות ההוקרה, ובתחתית אותה הפאה אפשר למצוא חריטה של שם העובד ותאריך לציון המאורע.

ואם מסובבים את המגן סיבוב נוסף לכיוון התחתית שלו, אפשר למצוא חתיכה נוספת של אותה מטלית יוקרתית שמאפשרת לכם להניח אותו על כל משטח מבלי לפגוע בו.

אפל החלה לחלק את המגנים האלה בתחילת העשור הנוכחי, 2020/2021, וישנם מגנים בעיצובים שונים עבור אלה שנמצאים 20 שנה ו-30 שנה בחברה.

תמונה: צילום מסך, מתוך סרטון של DongleBookPro

העיצוב החדש מחליף את עיצוב הקריסטל וחיתוך הלייזר של המגן הקודם, המזכיר פרס אקדמיה כלשהו. איזה אהבתם יותר?

תגיות:
שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch