חכו עם העדכון: iOS 16.3.1 מביא איתו גם בעיות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

עדכון iOS 16.3.1 ששוחרר אתמול עבור מכשירי ה-iOS של אפל (Apple) הביא איתו מספר עדכונים מינוריים אך מדיווחים שעולים ברשת ובקבוצת הטלגרם שלנו, הוא מביא איתו גם כמה בעיות.

אפליקציית גוגל פוטוס לא נפתחת

ברשת מדווחים כי לאחר העדכון אפליקציית התמונות של גוגל, Google Photos, קורסת מיד לאחר הפתיחה. את הבעיה הזו גם וידאנו מול החברים שלנו בקבוצה הטלגרם כך שנראה שהבעיה היא כוללת ולא ספציפית לאנשים מסויימים.

תמונה: גוגל

הסוללה נגמרת מהר יותר

זה אמנם משהו שעוד לא אושר לגמרי ברשת אבל בקבוצה שלנו גם דיווחו על זמן סוללה שנגמר מהר יותר מהרגיל לאחר העדכון.

עדכוני מערכת למכשירים הם חשובים כי מעבר לפיצ׳רים שהם מביאים איתם הם כוללים גם עדכוני אבטחה חשובים ועדכוני יציבות. יחד עם זאת אנחנו ממליצים להיות זהירים ולחכות מספר ימים אחרי כל עדכון כדי לראות אם צצות בעיות קריטיות שמושפעות מהעדכון.

אם למשל אתם לא משתמשים באפליקציית התמונות של גוגל, יכול להיות שאין בעיה להמשיך ולהתקין אך אם הבעיה של הסוללה תתגלה כמשהו שאכן קשור לעדכון, אנחנו היינו ממליצים לחכות.

גם אתם חווים בעיות אחרי ההתקנה? שתפו אותנו בקבוצת הטלגרם שלנו.

[עדכון 16:00 – גוגל שחררה עדכון לאפליקצייה שפתר את הבעיה]

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch