תמונה: צילום מסך

אפל מיוזיק מציגה: מופע המחצית של ריהאנה בסופרבול. צפו

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מוקדם יותר השנה הודיעה אפל כי היא זו שתחליף את פפסי עם אפל מיוזיק, כיורשת החסות השנתית למשחקי הסופרבול האמריקאיים בעשור האחרון. תחת החסות של פפסי התארחו במופע המחצית ליידי גאגא, ביונסה, קייטי פרי, ג׳סטין טימברלייק, ועוד אומנים רבים ומובילים, שקיבלו את החשיפה עבור אחת ההופעות הנצפות בשנה.

אחרי שפפסי הכריזה כי היא מסיימת את תקופת החסות, אפל (Apple) קפצה על ההזדמנות וחתמה על חוזה רב-שנתי של 250 מיליון דולר ל-5 שנים, ואת השנה הראשונה שלה פתחה עם ריהאנה שעושה קאמבק לעולם המוזיקה, ואין כמו קאמבק מאשר על אחת הבמות הנצפות בעולם.

תמונה: צילום מסך

הפקת אירוע בסדר גודל כזה עולה לא מעט אבל במקום אחד אפל חסכה והוא התשלום לריהאנה. למרות היותה אחת הזמרות הגדולות היום, ובדומה לאומנים אחרים שהתארחו בסופרבול, ריהאנה לא קיבלה תשלום על השתתפותה באירוע שכן עצם החשיפה הוא אפקט משמעותי על הקריירה שלה וקידום המותג שלה. אף על פי שהיא לא קיבלה תשלום, ריהאנה לא פספסה את ההזדמנות להציג את ליין האיפור שלה Fenty תוך כדי ההופעה.

תמונה: צילום מסך

כחלק מההכנות למופע, אפל קידמה בשירות המוזיקה שלה, אפל מיוזיק, פלייליסטים הקשורים לריהאנה ולסופרבול כחלק מחוויית הצפייה.

לחצו כאן לצפייה במופע המלא

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch