סמנו ביומנים: טסלה תערוך ארוע חשיפה ב-1 במרץ

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת טסלה (Tesla) תערוך ארוע חשיפה שזה יערך ב-1 במרץ ויועבר בשידור חי מהמפעל של הגיגה פקטורי בטקסס. אילון מאסק צייץ לפנות בוקר, כי החברה מתכוונת להציג את התוכנית העתידית השלישית של החברה.

תוכנית המאסטר הראשונה הוצגה לפני כעשור, אז הציגה טסלה את הרודסטאר ואת התוכניות העתידיות לרכבים חשמליים וכיצד אנשים יטעינו את הרכבים על מנת להפסיק את השימוש בדלק, שזה כמובן הגורם מספר אחד לזיהום אוויר.

ב-2016 הציג מאסק את החלק השני בתוכנית, כאשר אז בחברה הכריזו כי בעתיד הלא רחוק יהיו על הכבישים משאיות חשמליות, טנדרים, ואפילו תחבורה ציבורית שעובדת על חשמל.

ועכשיו, 2023 ומאסק מתכוון להציג את החלק השלישי בתוכנית. החברה תערוך ארוע חשיפה ב-1 במרץ, אז אילון צפוי להכריז על העתיד החשמלי וכיצד הוא מתכוון להפסיק לחלוטין את השימוש בסולר ובנזין. עוד הכריז מאסק בטוויטר, כי הוא מתכוון לדבר גם על טסלה, ספייס איקס ובורינג קומפני.

בהצגת הרבעון האחרון עם הדוחות הכספיים של טסלה, הצהיר מאסק כי בארוע שיערך במרץ הוא מתכוון לחשוף את הדור הבא של הרכבים החשמליים. כך שעוד לא ידוע האם מדובר ברכב הסדאן והמוזל של החברה שזה צפוי להיות מתומחר כתג מחיר של $25,000, או שבכלל מדובר על המונית / תחבורה ציבורית אליה מכוון מאסק בשלב הבא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra