סמסונג משוויצה בזום החדש ב-S23 Ultra, אבל אנחנו ראינו גם דברים אחרים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) השיקה את סדרת הגלקסי S23, כאשר החברה מתהדרת בדגם האולטרה בחיישן צילום של 200 מגה-פיקסל וזום של עד פי 100.

היינו בחשיפה מקדימה בישראל ימים ספורים לפני ההשקה הרשמית, שם יכולנו לחוש את המכשירים לפני שהם יוצאים ללקוחות, ואז המצלמה שלנו קלטה באחד המכשירים משהו שלא ציפינו למצוא במכשיר מוביל – צפו.

רגע לפני שאתם רוכשים את מכשיר האולטרה שבסדרה, שווה לוודא כי תקלת הזום שנצפתה על ידינו לא קיימת במכשיר שלכם – כאשר לוחצים על רמת הזום פי 10 באפליקציית המצלמה, המסך הופך לאפור.

צילום: אלדד מטמון

יכול להיות כי מדובר בתקלת תוכנה, או במכשיר הספציפי אותו בדקנו באירוע, אבל מה שבטוח זה שלא היינו מוכנים למצוא משהו כזה במכשיר דגל.

סדרת הגלקסי S23 מגיעה עם עדכון מערכת ההפעלה אנדרואיד 13 שבאה בצורת ממשק המשתמש OneUI 5.1 הכולל אפשרויות מתקדמות. במידה ואכן מדובר בתקלה רחבה, אנו מקווים כי בסמסונג מודעים לכך, ועדכון תוכנה צפוי לתקן את הבעיה בזום.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra