מקור: טסלה

בפעם השניה בתוך פחות מחודש טסלה מעלה מחירים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

באמצע חודש ינואר האחרון, חברת טסלה (Tesla) עדכנה את מחירון הרכבים עם הוזלה משמעותית של בין 6 ל-20 אחוז בהתאם לדגם בארה״ב, אירופה ישראל וגם בסין.

מודל 3 ומודל Y \ תמונה: טסלה

מאז, הספיקו בחברה לעדכן את מחירון הרכבים ודגם ה-Y היה הראשון לקבל את עדכון המחיר עם הוספה של 500 דולר לדגם, מה שגרם לעליה במחירון הישראלי לעלות בכ-4000 שקלים.

היום (ראשון, 05.02), מעדכנת חברת טסלה שוב את מחירון הרכבים בארה״ב, ומייקרת את מודל ה-Y בכל הדגמים בעליה של 1000 דולר לדגם. עליית המחיר בישראל צפויה להתעדכן באופן מיידי עם הוספה של עשרות אלפי שקלים בהתאם לדגמי ה-Y.

מקור: טסלה

מנגד, דגם ה-Model 3 RWD דווקא רושם ירידה של כ-1.1 אחוז, כאשר מחירון הרכב מתעדכן בהורדה של 500 דולר. דגם ה-Model 3 P נשאר ללא כל שינוי. כך שמחיר ה-Model 3 צפוי להתעדכן בישראל באופן מיידי עם הורדה של בסביבות 4000 שקלים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra